Михайло Добкін розібрався з ізюмськими земельними олігархами

14.11.2012 15:47 Економіка
http://mirkvartir.ua http://mirkvartir.ua

Приватне підприємство «Золота Нива 1», яке недоплачувало селянам, почало розраховуватися оренду за землю лише після втручання губернатора.

Господарство працює в Ізюмському районі і фактично використовує 17,6 тис. га ріллі на території 7 сільських рад, але 3907,02 га ріллі приватної власності а також 484,75 га ріллі державних земель використовувалось без юридичного оформлення.

За словами голови Ізюмської райдержадміністрації Валерія Білокудрі селяни протягом тривалого часу недоотримували орендну плату, а місцеві бюджети – необхідні платежі.

– Конфлікт полягав у тому, що господарство не належним чином виплачувало орендну плату за землю – продукція в рахунок оплати видавалася по дуже дорогій ціні, також не виплачували орендну плату так, як того вимагає відповідна постанова Кабміну (1,5% замість 3% від вартості паю), також не застосовувався коефіцієнт 1,756 при розрахунках за паї. Питанням займалася навіть обласна прокуратура. У ситуацію втрутився губернатор Михайло Добкін лише тоді вона корінним чином змінилася. Люди зрозуміли, що є влада, яка турбується про людей і не дозволить їх обібрати, – розповів СК Валерій Білокудря.
Він повідомив, що сьогодні підприємство повністю розраховується з людьми за оренду паїв, як того вимагає закон.

Юрій Борщ

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта