Хто збагатився на майні померлих харків’ян

25.08.2015 14:29 Економіка
http://p-p.com.ua/ http://p-p.com.ua/

Продавши безхазяйне майно бюджет Харківщини поповнився за півроку на 880,3 тис. грн.

Про це повідомили в управлінні заборгованостей ГУ ДФС у Харківській області. 

За сім місяців цього року податківці  взяли на облік майна з ознаками безхазяйного на загальну суму 1 472,1 тис. грн. Це в 14 разів більше, ніж за аналогічний період минулого року. Загалом зараз такого майна на обліку на 2 894,4 тис. грн.

Реалізацію безхазяйного майна, яке перейшло у власність держави, проводять уповноважені торгівельні організації на конкурсних умовах – через аукціон або біржові торги. Таких організацій в цьому році п’ять.

Інформація про безхазяйне майно, яке передано для реалізації, оприлюднюється на веб-сайті ДФС України у розділі «Реалізація заставного та безхазяйного майна» та відповідному розділі веб-сайту ДФС в Харківській області.

Завдяки "нічийному" зросли на 184,0 тис. грн у порівнянні з аналогічним періодом минулого року й доходи місцевих бюджетів області - сільських рад та територіальних громад. Здебільшого за рахунок того, що  сільськогосподарські підприємства  нарахувують та виплачують гроші за користування земельними ділянками (паями) осіб, які померли та спадкоємці яких не звертались за спадщиною.

Максим Грек

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта