Товари ХТЗ почала пропускати митниця

22.10.2013 07:19 Економіка
http://www.gazeta.ru/ http://www.gazeta.ru/

Харківська митниця Міндоходів провела оформлення імпортних товарів ПАТ «Харківський тракторний завод ім. С. Орджонікідзе».

Зокрема: по 2-х митних деклараціях - митна вартість відкоригована у бік збільшення, за 6 митними оформленнями підприємства було підтверджено задекларований рівень митної вартості на основі наданих додаткових документів.

Стосовно товару, однозначність класифікації якого потребує додаткових лабораторних досліджень, підприємством ПАТ „ХТЗ” (до остаточного отримання висновків митного органу, відповідно до статті 260 Митного кодексу України) самостійно прийнято рішення на оформлення тимчасової митної декларації.
Нагадаємо, що протягом 09.10-17.10.13 до Харківської митниці Міндоходів від ПАТ «Харківський тракторний завод ім. С. Орджонікідзе» (ПАТ „ХТЗ”) для оформлення імпортних товарів надійшло 9 митних декларацій.

Відповідно до наданих документів, ціна на комплектуючі деталі, заявлена ПАТ „ХТЗ”, істотно відрізнялася від ціни, за якою ідентичні деталі ввозилися в Україну на адреси інших осіб, непов’язаних з постачальником. Водночас виникли і певні питання щодо класифікації окремих товарів. Згідно із ст. 53 Митного кодексу України підприємству було запропоновано надати додаткові документи на підтвердження заявленої митної вартості.

Станом на 21 жовтня 2013 року – ПАТ „ХТЗ” було надано до митниці додаткові документи щодо підтвердження заявленого рівня митної вартості та класифікації товарів.

Враховуючи вищезазначене, митні процедури щодо товарів, ввезених у жовтні на адресу ПАТ «ХТЗ», здійснюються відповідно до вимог та у терміни, визначені законодавством з питань митної справи.

Нагадаємо, завод може запрацювати вже завтра.

Автор: Администратор сайта