На ремонт лікарень і дитсадків у Харкові виділено додаткові гроші

20.04.2016 08:05 Економіка
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
Харківська міська рада внесла зміни до бюджету міста на 2016 рік. Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 20 квітня, на сесії міськради.

Як повідомила заступник Харківського міського голови - директор Департаменту бюджету і фінансів Тетяна Таукешева, в бюджет міста додатково надійшла медична субвенція на забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет - 5,8 мільйона гривень, а також освітня субвенція для забезпечення підручниками учнів 4 х і 7-х класів загальноосвітніх шкіл - 2,1 мільйона гривень.

Крім того, за рахунок перерозподілу раніше передбаченої освітньої субвенції, з бюджету міста Харкова на придбання підручників для зазначеної категорії учнів виділено 4,2 мільйона гривень.

За рахунок коштів перевиконання доходів і економії витрат наприкінці 2015 року було збільшено обсяг видатків бюджету міста. Так, на забезпечення дітей-інвалідів медичними гігієнічними і технічними засобами, придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів було передбачено 1,4 млн грн, медичного обладнання - 26,7 млн грн, проведення невідкладних робіт з капітального ремонту закладів охорони здоров'я - 8,2 млн грн.

Витрати на капітальний ремонт покрівлі в дитячих дошкільних установах збільшені на 2 млн грн.

На зміцнення матеріально-технічної бази Школи олімпійського резерву з водних видів спорту ім. Яни Клочкової спрямовано 5 млн грн, з них на виконання капітального ремонту покрівлі басейну - 3,1 млн грн, відновлення спортивного майданчика на її території - 1,4 млн грн, придбання насосів і теплообмінного модуля для басейну - 0,5 млн грн.

На реконструкцію стадіонів на територіях шкіл міста Харкова додатково виділено 3,5 млн грн.

На ремонт покрівлі та систем опалення в Будинку культури Холодногірського району, дитячих школах мистецтв № 4 і № 6, Харківському літературному музеї та бібліотеці-філії № 3 Київського району спрямовано 3,8 млн грн, на будівництво дитячої кімнати в Будинку матері і дитини в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького - 2 млн грн, на придбання кормів для Харківського зоопарку - 5 млн грн.

Як повідомила Тетяна Таукешева, витрати на розвиток міської інфраструктури збільшені на 145,6 млн грн, з них на капітальний ремонт трамвайних колій, переїздів і контактних мереж заплановано 49,9 млн грн, на будівництво і реконструкцію водопровідно-каналізаційного господарства - 40,5 млн грн, реконструкцію трамвайних колій і кабельних мереж - 32,8 млн грн, будівництво та реконструкцію світлофорних об'єктів, облаштування пішохідних переходів - 16,6 млн грн, будівництво та реконструкцію об'єктів електропостачання - 3,1 млн грн, будівництво тролейбусних ліній - 2,7 млн грн.

На придбання автомобілів спеціального призначення для КП «Ритуал» було передбачено 5 млн грн, сміттєвозів для КП «Благоустрій» - 0,9 млн грн.

На проведення поточного ремонту трамвайних колій та міжколійного простору виділено 7 млн грн, а на створення умов роботи районних підрозділів Департаменту реєстрації - 0,5 млн грн.

Микола Мельник

Автор: Менеджер сайта