На території ХТЗ хочуть створити технопарк. Завод згодний надати землі

29.10.2014 10:32 Економіка

Сьогодні керівництвом ВАТ «ХТЗ» розглядається питання про створення індустріального парку на території заводу.

Опрацьовується концепція і технічне обґрунтування, прораховується економічний ефект від створення такої зони. Про це йшлося на нараді, яка відбулася у ХОДА з представниками ВАТ «Харківський тракторний завод».

За словами представників заводу, мінімальна площа індустріального парку має становити 25 га. ХТЗ має можливість відвести під парк близько 30 га в Харківському районі області.

У разі реалізації цього проекту, передбачається залучення до співпраці девелоперів, які створюватимуть нові корпуси під складську логістику, нові виробництва та інше. Привабливість зазначеного проекту полягає в пільговому оподаткуванні по оплаті за імпортне обладнання та комплектуючі.

Також представники ВАТ «ХТЗ» звернулися до керівництва Департаменту економіки і міжнародних відносин з проханням посприяти у налагодженні прямих контактів з керівництвом Хатлонської області Республіки Таджикистан. Цей регіон цікавий для співпраці в контексті створення спільного підприємства зі складання українських тракторів, оскільки на території згаданої області розташована спеціальна економічна зона «Дангара», керівництво якої також зацікавлене у створенні такого виробничого підприємства, враховуючи аграрну спрямованість Хатлонського регіону.

Джерело: сайт ХОДА
Автор: Администратор сайта