Продаж валюти офіційно обмежена. НБУ вводить нові правила

22.09.2014 12:11 Економіка
http://www.talkvietnam.com http://www.talkvietnam.com

Національний банк України (НБУ) зменшує максимальну суму продажу готівкової іноземної валюти одній особі в один операційний (робочий) день до суми, що не перевищує в еквіваленті 3 тис. грн.

Про це йдеться в постанові Правління Нацбанку від 22 вересня 2014 р. № 591 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України".

"Ураховуючи посилення напруги на готівковому сегменті валютного ринку, постановою передбачено зменшення максимальної суми продажу готівкової іноземної валюти одній особі в один операційний (робочий) день до суми, що не перевищує в еквіваленті 3 000 гривень", - йдеться в повідомленні.

Водночас в НБУ зазначають, що зазначене обмеження не поширюється на випадки купівлі фізичними особами-резидентами готівкової іноземної валюти з метою погашення зобов'язань в іноземній валюті за кредитними договорами, укладеними з уповноваженими банками.

Зазначимо, цією ж постановою Нацбанк зменшує розмір обов'язкового продажу надходжень в іноземній валюті зі 100% до 75%.

"Ці заходи мають виключно запобіжний і тимчасовий характер та будуть скасовані одразу після мінімізації відповідних негативних факторів на валютному ринку.

Визначені постановою норми набирають чинності з 23 вересня 2014 року.

Джерело: РБК-України
Автор: Администратор сайта