Реконструйовану станцію Лозова відкриють за місяць

19.10.2012 07:24 Економіка
http://images.yandex.ua http://images.yandex.ua
Реконструкцію планують завершити уже в листопаді цього року.

На сьогодні виконано 95% від загального обсягу робіт, - повідомляють на сайті Міністерства інфраструктури України.

- Реконструкція станції Лозова була розпочата у 2008 році з вокзального комплексу. У 2011 році силами залізничників було проведено реконструкцію шляхопроводу, що проходить через залізничні колії та розпочата модернізація усієї станції Лозова», – розповіла начальник станції Лозова Тетяна Ткаченко.

У рамках підготовки швидкісного національного транспортного коридору Львів – Київ – Полтава – Донецьк до Євро-2012  на станції Лозова виконано роботи з реконструкції колії, засобів сигналізації і зв’язку та контактної мережі. У повному обсязі виконана реконструкція тягової підстанції. Завершено будівництво станції стикування постійного і змінного струму та побудовані нові пасажирські платформи. Також введено в дослідну експлуатацію пристрої електричної централізації Азовського, Севастопольського, Донецького та Середнього парків.

Окремої уваги заслуговує інноваційне обладнання посту чергового по станції. Замість звичних пульта-табло і пульта-маніпулятора робочі місця чергових по станції Лозова обладнані сенсорними панелями управління та моніторами, на яких відображається поїзна обстановка у маневровому районі, де працює той чи інший черговий по станції. Крім того у приміщенні чергових по станції розміщено чотири 40-дюймові монітори, де відображено поїзну обстановку на станції в цілому, що дозволяє черговим по станції заздалегідь планувати необхідні маршрути.

- 20 чергових по станції пройшли навчання по роботі на новому обладнанні, по закінченню якого склали іспити», – зауважила Тетяна Ткаченко.

Нагадаємо, під час інспекційного об’їзду станції Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак високо оцінив можливості  сучасної системи управління рухом поїздів  і зазначив, що Південна залізниця першою випробує новітні технології.

На завершальному етапі реконструкції станції буде виконано останні роботи. Зокрема, буде підключено 7 стрілок в електричну централізацію (стрілки локомотивного депо Лозова) та проведені роботи по улаштуванню нового паркового зв’язку. Завершується облаштування сучасного пішохідного мосту через усі колії на станції Лозова.

Нова технологія роботи станції Лозова спрямована на мінімізацію витрат часу, необхідного для прийому, відправлення і пропуску пасажирських поїздів в умовах стикування двох видів струму.
Рішення про реконструкцію станції Лозова було прийнято 15 вересня 2011 року генеральним директором Укрзалізниці Володимиром Козаком під час комісійного об’їзду ділянки Ясинувата – Лозова – Дніпропетровськ.


Наразі станція Лозова за добу пропускає в усіх напрямках поїздів: швидкісних поїздів – 8; пасажирських поїздів – 60; приміських поїздів – 25.

Автор: Администратор сайта