Ситуацію з банком-банкрутом "Базис" вивчать на наступній сесії Харківської облради

30.08.2012 12:59 Економіка
Промислові та бюджетні організацій, які мають рахунки у банку «Базис», не можуть скористатися своїми коштами.

Таку заяву зробили керівники підприємств та установ під час сесії Харківської обласної ради.

Зокрема ВАТ «Турбоатом» втратив банківські вклади на суму 135 млн.грн., які внесені у 1998 році, завод «Світло шахтаря» на заморожених рахунках має 13 млн.грн,  Харківський національний медичний університет не може повернути 8 млн.грн., які належать співробітникам та студентам.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов повідомив, що причиною незапланованого розгляду питання щодо ситуації навколо банку «Базис» стало звернення від 11 трудових колективів Харківщини, в яких вони вимагали вирішити питання, щодо повернення їхніх вкладів.
– Я звернувся до депутатського корпусу з тим, щоб дати можливість реалізувати право керівників цих колективів озвучити цю інформацію. По-перше вона стосується великої кількості колективів, по-друге, серед цих колективів більшість – це бюджетні установи, вищі навчальні заклади, державні підприємства, великі заводи. Ми не можемо нехтувати думкою цих колективів і їхніми зверненнями, - прокоментував ситуацію Сергій Чернов спілкуючись з журналістами.
Голова обласної ради зазначив, що за пропозицією депутатів обласної ради Івана Варченка (фракція ВО «Батьківщина») і Леоніда Стрижка (фракція КПУ) буде створена спеціальна робоча група, яка вивчатиме ситуацію за участю представників силових структур, та винесе питання на розгляд однієї з наступних сесій.

Юрій Борщ

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта