Скільки податків заплатять власники великих квартир. Інформація податкової

Скільки податків заплатять власники великих квартир. Інформація податкової

http://job-sbu.org

Відповідно до п.265.1 ст. 265 розділу ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості.

Рішенням 4 сесії Харківської міської ради Харківської області 6 скликання «Про врегулювання питань справляння податків на території міста Харкова відповідно до норм Податкового кодексу України» від 12.01.2011 року № 126/11 із змінами та доповненнями ставка податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, встановлена за 1 кв. метр житлової площі об'єкта житлової нерухомості в розмірі:

- 1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, - для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500 кв. метрів;
- 2,7 відсотка мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, - для квартир, житлова площа яких перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких перевищує 500 кв. метрів.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у Дзержинському районі м. Харкова Харківської області ДПС

За матеріалами: прес-служба ДПІ у Дзержинському районі Харкова