Українців навчать розумно економити

Українців навчать розумно економити

Фото: www.seliger2010.com

ПриватБанк запустив новий освітній проект «Економимо разом!», за допомогою якого клієнти банку та всі жителі України зможуть ділитися своїм досвідом щодо економного витрачання енергії, ефективного використання коштів і вигідного вибору банківських послуг.

Як повідомили в банку, у результаті такого проекту в Україні з’явиться нова народна енциклопедія економної життєдіяльності.

- Ми щиро віримо, що в економічній ситуації, що склалася, жителі України мають об’єднатися та допомагати одне одному, – говорить один із авторів проекту,  маркетинг-директор ПриватБанку Сергій Даниленко. – «Економимо разом!» – це освітній проект ПриватБанку, своєрідна «Вікіпедія» економного життя, за допомогою якої кожен з нас може поділитися своїм досвідом економії коштів або використовувати найкращі ідеї інших користувачів.

На спеціальному сайті проекту http://econom.pb.ua/ кожен бажаючий може розповісти про те, як зекономити на їжі, одязі, розвагах або побутових дрібницях. Щоб додати нову пораду в народну енциклопедію, потрібно просто натиснути на кнопку «Додати пораду» і заповнити всі необхідні поля.

Користувачі сайта зможуть не тільки прочитати, але й оцінити користь кожної поради та проголосувати за неї. Щомісяця експертна група ПриватБанку буде відбирати найкращі поради та дарувати авторам цінні подарунки, серед яких сучасні смартфони, планшети та електронні книги.

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ