Унікальне газове родовище знайшли на Харківщині

04.10.2012 06:40 Економіка
http://geografica.net.ua http://geografica.net.ua
У Харківській області знайдено родовище газу. Ресурсна потужність родовища оцінюється майже в два мільярди кубометрів газу.

За результатами пошукових робіт ДК «Укргазвидобування» відкрито Західно-Борисівське газоконденсатне родовище (Чугуївський р-н, Харківська обл.). Пошуковою свердловиною 23-Чкалівська при випробуванні отримано приплив газу дебітом 110 тис. м3 на добу. Результати випробування пробуреної свердловини вказують на перспективи проведення подальшого пошукового буріння на Західно-Борисівській площі. Загальні запаси та ресурси родовища оцінуються в 1,7 млрд. м3 газу.
Бурові роботи на Західно-Борисівському родовищі проводяться буровим управлінням «Укрбургаз» (філія ДК «Укргазвидобування). Родовище розташоване поряд з Борисівським, Чкалівським, Лебяженським та Коробочкинським родовищами, де вже ведеться видобуток газу.
– Наявність розвиненої газотранспортної інфраструктури на Харківщині дозволить вже в наступному році розпочати видобуток газу на Західно-Борисівському родовищі, – заявив директор ДК «Укргазвидобування» Юрій Борисов.
Нагадаємо, що в поточному році на Харківщині ДК «Укргазвидобування» введено в експлуатацію другу чергу стиснення газу на Червонодонецькій дотискній компресорній станції та нової компресорної станції на Юліївському родовищі. За оцінками спеціалістів Компанії нові потужності дозволять збільшити видобуток газу на 200 млн м3.

Автор: Менеджер сайта