Європейський грант отримає Харківщина на переоснащення житла для переселенців

23.12.2014 10:35 Економіка

Фінансування надають міжнародні організації.

Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) запропоновано отримати кредитне (до 6,5 млн. грн.) та грантове (до 250 тис. євро) фінансування на об'єкти міст Харківської області, які потребують підвищення енергоефективності, і які приймають тимчасових переселенців із зони АТО.

Наразі формується база даних та приймаються заявки щодо реалізації проектів з термомодернізації будівель, переоснащення системи опалення у закладах освіти, реконструкції системи зовнішнього освітлення і теплопостачання. Відповідні пропозиції вже прийшли з міст Куп'янськ та Лозова.

Довідка. Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) утворена в 1990 році п’ятьма державами Північного регіону: Данією, Ісландією, Норвегією, Фінляндією та Швецією. За минулий час НЕФКО надала фінансову підтримку різним екологічно важливим проектам у країнах Центральної та Східної Європи, включаючи Україну, Росію і Білорусь. Діяльність корпорації орієнтована на економічно виправдані проекти, що забезпечують регіональний природоохоронний ефект.

Джерело: сайт ХОДА
Автор: Администратор сайта