Завод імені Шевченка може увійти до складу заводу імені Малишева у Харкові

30.08.2012 12:29 Економіка
Доля Харківського приладобудівного заводу ім. Т. Г. Шевченка після того, як «Укртелеком» припинив замовляти на підприємстві обладнання, залежить від держпідприємства «Укроборонпром»,

яке є тепер єдиним замовником і керівником підприємства. Борги із зарплати працівникам можна було ліквідувати ще місяць тому, якщо було б реалізовано план санації заводу. Про це повідомив губернаор Харківщини Михайло Добкін.

– Але рішення реалізувати майно, вже непотрібне заводу, щоб погасити борги із зарплати, не знайшло відгуку в комітеті кредиторів. Тому шлях залишився один: усе, що можна отримувати від «Укроборонпрому», після тривалих перемовин ми отримуємо. Нещодавно надійшло 2 млн 400 тис. грн на завод Шевченка із «Укроборонпрому». Частину цих коштів було спрямовано на оплату раніше виробленої продукції, а частину – на виготовлення нової. Завдяки цим коштам удалося виплатити зарплату за травень і частково розрахувати людей, які не могли звільнитись, тому що завод не міг з ними розрахуватися.

Паралельний шлях розвитку заводу, який запропонував Президент, – фінансове оздоровлення підприємства шляхом передачі коштів з державного бюджету на бюджет підприємства. Необхідні 40 млн грн дадуть можливість розрахуватися з людьми, які хочуть звільнитися. Після цього завод, можливо, увійде до складу заводу імені Малишева.
– Завод Шевченка вже працює на забезпечення замовлення цього підприємства. Чи буде ліквідація заводу Шевченка після повного розрахунку, і чи стане завод структурним підрозділом заводу імені Малишева, вирішуватиме «Укроборонпром», який керує цим підприємством, – наголосив губернатор.

Тамара Кіч, матеріал з газети "Слобідський край" №104 від 30.08.2012

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта