Майже як на Чорному морі: як відпочивали у Верхній Писарівці 50 років тому

05.10.2020 13:30 Хронограф
Фото з архіву "СК" Фото з архіву "СК"
Одночасно тут могло відпочивати 650 людей, а приїжджали сюди зі всієї країни. Що приваблювало у Верхній Писарівці людей, можна дізнатися, гортаючи сторінки нашої газети за 1970 рік.

Газета "Соціалістична Харківщина" у № 184 від 20 вересня 1970 року в замітці "Золота пора" повідомляла:

"Ще задовго до відпустки більшість з нас вивчає довідники, радиться із знайомими, до якого моря краще поїхати. Таких сумнівів не зазнає ніхто з тих, хто раз побував у Верхній Писарівці. У кожній зміні відпочиває понад 650 трудящих. Приїжджають здалеку – з багатьох республік країни, навіть… з Чорноморського узбережжя. Що приваблює у Писарівці? Перш за все чудове лісове повітря: адже будинок відпочинку оточений сосновою дібровою. Мальовничі береги Сіверського Дінця з упорядкованим пляжем. Є водна станція, де можна узяти напрокат човна. Хороша бібліотека, зручний зв’язок з Харковом, добре ведеться культурно-масова робота.

Хоч зараз і осінь, та кількість бажаючих відпочити у Верхній Писарівці не зменшується. Якщо вже холодно купатися, то для рибалок – сезон ще у розпалі. А «грибівником» стає кожен, навіть той, хто ніколи цим не захоплювався. Та й як не стати ним, коли лише зайдеш у ліс – мало не наступаєш на його щедрі дари. Приїжджайте у Верхню Писарівку, не пошкодуєте!"

Читайте також: Як уявляли майбутнє «Коробових хуторів» 50 років тому