Професори допомагають сільським лікарям. Хронограф, 1946

Професори допомагають сільським лікарям. Хронограф, 1946

Фото із соцмережі

Недавно Андріївську лікарню Балаклійського району відвідав професор Мещанінов.

Через рік нашій газеті виповнюється 100 років. Як тільки вона не називалася: і «Пролетар», і «Комунар», і «Харківський пролетар» (а в 1918 році - «Донецький пролетар»), і «Соціалістична Харківщина», поки нарешті в 1991 році, прибравши з назви класово-партійну приналежність, не стала тим «Слобідським краєм», який ви звикли бачити.

100 років газета разом з регіоном проживала будні і свята, ділила з ним радості і печалі. Напередодні такої серйозної дати ми починаємо ювілейний марафон, в рамках якого вас, наші дорогі читачі, чекає захоплююча подорож в минуле разом зі «СК».

Усі цитати наведені згідно з оригіналом.

Він приїхав ознайомитися з лікувальною допомогою на селі, допомогти медичним працівникам. Разом з місцевими лікарями професор зробив складну операцію, прочитав лекцію медперсоналу. В селі Дар-Надежда Сахновщинського району трапився нещасний випадок: дитина колгоспника Чумака, купаючись, невдало пірнула і зламала хребет. Потрібна була термінова і кваліфікована допомога. Негайно з Харкова вилетів у село доцент Кварт. 

НОВА ПРОДУКЦІЯ МЕРЕФ’ЯНСЬКИХ СКЛОРОБІВ. ХРОНОГРАФ, 1946

Обласний відділ охорони здоров’я систематично практикує виїзди і виліти професорів і доцентів до сіл і районів Харківщини для поліпшення медичного обслуговування трудящих і допомогти місцевим лікарям.

У багатьох районах організовано постійну консультацію професорів і доцентів різних спеціальностей. Консультанти допомагають сільським лікарським пунктам, приймають хворих, читають лекції медпрацівникам та населенню.

Інна Можейко, кореспондент

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ