Які бувають матраци? Barin House називає декілька різновидів

Promo
01.06.2022 14:16 Корисно
Комфортний відпочинок залежить від правильно підібраної основи. Якщо вона втратила пружність, жорсткість не відповідає потрібним стандартам, то потрібно задуматись про заміну. Якщо з цим затягувати, ви не зможете нормально відпочити та це негативно позначиться на здоров’ї.

Виробники постійно оновлюють асортименти, тому буде не складно придбати потрібні матраци, щоби забезпечити відповідний комфорт. Для цього лише потрібно чітко визначитись, що саме за модель вас цікавить. Якраз для цього Barin House нагадає про основні різновиди, щоби вам було легше розібратись.

Які бувають види матраців?

На перший погляд, усі спальні місця виглядають однаково, проте це не зовсім так. Вони між собою відрізняються різноманітними характеристиками. Перед вибором вам потрібно чітко визначитись з призначенням спального місця.

Ортопедичне

Це одна з найпоширеніших категорій. Матрац підбирають дорослим і дітям. Для кожного найдеться свій варіант. Щоби його підібрати, потрібно орієнтуватись не тільки на розмір. А ще враховуйте сам тип основи. Не забувайте про ступінь жорсткості та зональність. Окрім цього приділіть увагу ще чохлу. Усі ці моменти потрібно продумати заздалегідь, щоб не наробити помилок.

Протипролежневе

Такий матрац має виключно медичне призначення. Відповідно його купують для спеціальних медичних закладів, реабілітаційних центрів. Рідше шукають для домашнього використання, коли потрібний особливий догляд за хворим.

Перед придбанням варто уточнити усі тонкощі у лікаря. Він допоможе розібратись у певних особливостях. На основі цього без проблем знайдете потрібні моделі належної якості.

Тонке

Футон ідеально підходить в тих ситуаціях, коли потрібно удосконалити вже наявну основу. Його вигідно придбати, коли на поверхні з’явилась невелика вм'ятина чи дві частини дивану заважають спати. Буває таке, що наявна жорсткість самої основи геть не влаштовує.

А ще футон прекрасно підходить, якщо ви хочете займатись спортом чи плануєте створити дітям чудові умови для гри. Більшість таких матраців можна скручувати (це має бути вказано виробником), тому їх зручно зберігати.

Кожна з цих груп має свої особливості. Вам потрібно добре все вивчити, адже від цього залежить не тільки сон, а й здоров’я. Уважно розберіться у характеристиках, а потім з допомогою Barin House усе підберете. Комфортний відпочинок буде вам забезпечений.

Теги: