Спальня — місце затишку та відпочинку

Promo
18.02.2019 11:16 Корисно

Як обставити спальню, щоби вона успішно виконувала декілька функцій та була зручною для всієї родини?

В спальні зберігають речі, проводять дозвілля, а також це невеличке «жіноче царство», де господиня обирає вбрання, причепурюється, робить макіяж тощо. Нерідко у сімейній спальні також ставлять ліжечко для немовляти. Тому меблювання спальні — дуже важливий процес.

Ставка на натуральність

Ми проводимо уві сні мінімум 8 годин щодоби, тобто — третину життєвого часу. Не варто економити на меблях до спальні. Головне — це зручне ліжко з ортопедичним матрацом.

На сторінці https://mebellavka.com.ua/spalni  можна обрати з десятків варіантів ліжок, отримавши консультацію менеджера компанії «Мебельна лавка». Доступні спальні гарнітурі у різноманітних стилях:

- класичному;

- модерновому;

- прованському та інших.

Більшість представлених моделей виготовлено з масиву натурального дерева — дуба, вільхи, ясеня, бука, черешні тощо. Натуральна деревина має приємний аромат, безпечна для людей, створює у приміщенні особливу атмосферу. До того ж вона довговічна та не потребує особливих зусиль за умови регулярного догляду.

Обравши ліжко, варто приділити особливу увагу матрацу. Під час вибору необхідно врахувати вагу та зріст пари, наявність алергічних реакцій на ті чи інші матеріали. Ще один важливий параметр — рівень твердості. Надто м’яке ліжко може зашкодити здоров’ю (проблеми зі спиною).

Практичність та стиль

Модель ліжка краще обрати із місцем для зберігання речей. Це можуть бути висувні ящики або такий короб, доступ до якого забезпечує підйомний механізм.
Важлива річ у спальні — це шафа. Її можна використовувати для розміщення одягу та взуття, валіз, аксесуарів, книг. Зазвичай частиною гарнітуру є невеликі приліжкові тумбочки. На них можна поставити світильники.

У сонячній кімнаті гарно виглядатимуть предмети меблювання із темного дерева чи іншого матеріалу. Якщо ж у приміщенні бракує природнього освітлення, її необхідно «підсвітити» більш світлими меблями.