Додаток або диспетчер: як зручніше замовити таксі

Promo
11.11.2020 11:38 Корисно
Фото: www.softlogic.com.ua Фото: www.softlogic.com.ua
Ви все ще довго та наполегливо телефонуєте за довгим або коротким номером у службу таксі і намагаєтеся розчути, що вам каже диспетчер? Тоді ми йдемо до вас – з розповіддю про мобільні додатки для виклику таксі!

Використання таксі зараз набуло особливої актуальності. По-перше, економісти порахували, що у великих містах це не тільки зручніше (не потрібно болісно шукати місце для паркування, а час, проведений у машині, можна використовувати для відпочинку або роботи), але й економічніше: утримання автомобіля для поїздок на роботу обходиться дорожче. По-друге, в період пандемії поїздка в громадському транспорті – це лотерея. Ти ніколи не знаєш, чи здорова людина, що сидить або стоїть поруч, та й маски в транспорті надягають, на жаль, далеко не всі. У цих умовах вихід зі становища – використовувати таксі в Харкові за умови, що ви вибираєте відповідального перевізника, який стежить за дотриманням усіх санітарних норм.

 Кому не підійдуть мобільні додатки

 Якщо ви користуєтеся таксі регулярно, є сенс викликати його через додаток, тим паче, що солідні і надійні фірми їх уже мають. Звичайно, якщо у вас немає смартфона; якщо ви любите спілкуватися з диспетчерами; якщо вам подобається чекати, поки вам зателефонують на замовлення, а потім – коли прийде СМС; якщо вам подобається напружуватися, щоб розібрати, що саме сказав диспетчер; якщо ви жодного разу не стикалися з тим, що або диспетчер, або водій приїхали не туди, а після закінчення поїздки з’ясовується, що сума виходить трохи іншою або у водія немає здачі – то тоді виклик по телефону – це ваш вибір. А якщо ви просто боїтеся не впоратися з викликом таксі через додаток – то просто скористайтеся нашими порадами. Приємний бонус – як правило, виклик таксі через додаток робить поїздку дешевшою: компанії не потрібно витрачатися на роботу операторів.

Як установити мобільний додаток

Почнемо з найголовнішого: використовувати мобільний додаток для замовлення таксі ви можете, тільки якщо у вас є смартфон з вільним місцем у пам’яті. Великих і надійних компаній, що мають свої додатки, на ринку кілька: Uber; OnTaxi; Uklon; Shark Taxi. Почитайте умови кожної з них. Наприклад, Shark Taxi  обіцяє час подачі до 5 хвилин, вибір таксі від економ до бізнес-класу, підбір машини під ваші потреби (дитяче крісло, салон для курців), відображення переміщення машини в реальному часі, можливість оцінити якість поїздки і вплинути на рейтинг водія тощо. А далі – справа техніки.

1. Завантажте програму через Play Market на свій смартфон.

2. Пройдіть авторизацію – введіть номер телефону, висвітиться чарунка, дочекайтеся СМС з кодом і вбийте цей код у порожнє поле.

3. Дозвольте з додатком відстежити вашу геолокацію (система запропонує включити передавання геоданих).

4. Після того, як супутник «зловить» ваше місце розташування, введіть в адресному рядку пункт призначення, час, дату, коментарі (за потреби).

Деякі компанії обробляють замовлення за спрощеною схемою: вони не вимагають від клієнта передавання геоданих. У таких випадках доводиться вручну вводити і адресу подачі машини, і місце, куди вам потрібно приїхати. На замовлення йде не більше 2 хвилин, після чого з’являється повідомлення про те, що перевізник отримав ваш запит, і машина буде подана.