Електричні зубні щітки та інші пристрої: харків’яни розповіли, які гаджети вважають вдалим презентом на будь-яке свято

19.05.2020 12:51 Корисно
Мешканці Харкова розповіли, які гаджети вважають ідеальним подарунком. У топі омріяних презентів опинилися ті універсальні пристрої, які можна подарувати чоловікові, жінці та навіть дитині (наприклад, електричні зубні щітки чи фітнес браслет).

Пристрої для догляду за ротовою порожниною

Звичайно, мова йде не про звичайні бюджетні мануальні зубні щітки, а про функціональні електричні моделі. Такі пристрої стильно виглядають та ідеально підходять для використання за межами дому (наприклад, під час туристичних поїздок).

Підібрати на подарунок електричні зубні щітки в Харкові можна тут в Moyo.

Фітнес-браслети й розумні годинники 

Харків’яни переконані, що трекери для занять спортом і годинники, які працюють на базі штучного інтелекту, чудово підходять на роль приємного сюрпризу. Ці гаджети сподобаються:

  • прихильникам активного способу життя;
  • завсідникам тренажерних залів і спортивних майданчиків;
  • діловим особистостям, які вважають за потрібне завжди бути на зв’язку. 

Окремої уваги заслуговують дитячі Смарт-годинники, які сміливо можна назвати подарунком «2 в 1». Вони здатні принести користь не лише маленькому «винуватцеві свята», але і його батькам.

Портативні колонки

Переносні акустичні системи — це сюрприз, який гідно оцінять не тільки меломани. 

Бездротові навушники

Харків’яни також відзначають, що самі не проти отримати на найближче свято хороші навушники без дротів. 

Повербанки

Жителі Харкова стверджують, що портативний зарядний пристрій ніколи не буває зайвим. Подарувати такий гаджет можна будь-якому активному користувачеві мобільної техніки.

Також серед гарних подарунків жителі міста згадують розумні ваги, бездротові зарядні станції, а також Смарт-масажери та інші гаджети для краси й здоров’я.