Гороскоп на 11–17 травня

11.05.2020 11:30 Корисно
Колаж Бріани Янковської Колаж Бріани Янковської

Зірки радять Левам менше говорити, а Рибам та Близнюкам обіцяють успіх у професійній сфері.

Настав час позбутися від шкідливих звичок, особливо якщо ви курите або любите скаржитися на життя. Зараз сприятливий час для укладання нових глобальних планів. Для цього у вас є все: знання, сили, рішучість. Сподіватися доведеться тільки на свої сили. Для домашніх справ також знадобиться багато часу, однак постарайтеся не звалювати всі проблеми на себе, краще пошукайте кого-небудь менш зайнятого або покладливішого. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

Вам будуть потрібні внутрішній спокій і врівноваженість. Повітряні замки будуть неміцні, їх краще покинути до того, як вони почнуть валитися під напором реальності. Нещадно розправляйтеся з хаосом у вашому особистому житті. Вибирайте надійність, а не красиві компліменти й порожні обіцянки. У вихідні не бажано затівати сварки. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

На вас чекає успіх у професійній сфері. Ви буквально фонтануєте ідеями, швидко й ефективно вирішуєте будь-які завдання. Перш ніж прийняти яке-небудь рішення, необхідно все дуже добре зважити. У вихідні вам пощастить у коханні. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

Особливого значення набудуть такі якості, як вдумливість і зібраність. Якщо трапляться поїздки – то в справах, якщо зустрічі й знайомства – то корисні і ті, що обіцяють непогані перспективи. Усі ваші дії повинні бути продуманими і логічними. У вас може бути невеселий настрій, бажано не нудьгувати. Вихідні обіцяють налаштувати вас на більш високі матерії та кохання. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

Ви будете занадто активними й нетерплячими. Щоправда, підвищиться ваш загальний тонус і покращиться настрій. Порада, отримана від близького друга, допоможе знайти вихід з безвихідної ситуації. Постарайтеся не вибовкувати всі свої секрети і, взагалі, поменше говорити. Ви блискуче впораєтеся з вантажем проблем. Вихідні можуть принести несподівану свободу дій. Але потрібно тримати себе в руках. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

На перший план можуть вийти проблеми кар’єри й заробляння грошей. Необхідно не розпорошуватися і намітити собі чіткі й конкретні цілі, упевнено просуватися до їх досягнення. Не звалюйте на себе чужі турботи і проблеми, інакше ви не впораєтеся з поставленими завданнями. Ви можете розраховувати на допомогу колег. А от у вихідні робота на самоті принесе вельми плідні результати. Сприятливий день – середа, несприятливий – вівторок.

Краще зайвий раз з начальством не зустрічатися. Бажано спочатку думати, а потім діяти. Буде успішною інтелектуальна діяльність, особливо якщо однодумці будуть поруч. Можливі певні розбіжності з партнерами, постарайтеся почути не тільки себе. У вихідні вам знадобиться обережність, щоб не зробити непоправних помилок в особистому житті. Більше приділяйте увагу дітям. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

З’явиться реальна можливість для коригування своєї долі, внесення в неї чогось нового, незвичайного. Довіртеся голосу своєї інтуїції, і вона вас не підведе. Дозвольте собі кохати й бути коханими. Ваш творчий потенціал доволі високий. Зросте ваш авторитет у професійній сфері. У вихідні нічого нового краще не починати. Займіться тим, що вже давно вам подобається. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

З’явиться чудовий шанс владнати важливі протиріччя, які турбували й тривожили вас. Але для цього буде потрібний розумний компроміс з вашого боку. Варто проявити себе, а не скромно мовчати. Вихідні можуть засмутити вас дрібними неприємностями, але, на жаль, це плата за відсутність великих проблем. Постарайтеся навести порядок і розкласти все по поличках: як удома, так і у своїх думках та почуттях. Сприятливий день – середа, несприятливий – четвер.

Робочі справи буксувати не будуть. Ваші друзі й партнери розділять з вами радощі та помилки. Ви можете розраховувати на душевну розмову й слушну пораду. Сприятливий час, щоб навчитися чогось нового. Буде не так просто знайти спільну мову з рідними, у кожного можуть виявитися свої інтереси, які не збігаються з вашими. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

Перед уважними людьми відкриються нові перспективи. Реалізація давніх ідей може принести моральне й матеріальне задоволення. Будуть успішними переговори. Не варто розкидатися словами й, тим більше, давати нездійсненні обіцянки. У вихідні не сперечайтеся з близькими людьми, сімейна сварка – не краща прикраса вікенду. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

Тиждень обіцяє успіх у починаннях, пов’язаних з кар’єрним ростом. Щоб не упустити настільки приємний і довгоочікуваний момент, вам не можна втрачати часу даремно, виявіть максимум працьовитості й працездатності. Ви будете користуватися загальною увагою, й вас це зовсім не збентежить. Можливо, доведеться змінити коло знайомих. У вихідні бажаний пасивний відпочинок у спокійній обстановці. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.