Гороскоп на 14–20 грудня 2020 року

14.12.2020 09:30 Корисно
Колаж Бріани Янковської Колаж Бріани Янковської

Тельцям зірки обіцяють складний тиждень, Левам радять готуватися до сюрпризів, а Рибам – не починати нові справи.

ОВЕН

Вам будуть особливо вдаватися такі протилежні за духом речі, як зовсім нові проекти, так і, навпаки, повернення до старих, незакінчених і давно забутих, справ. Багато часу доведеться обговорювати свої ідеї і плани з навколишніми. Підтримку буде одержати нелегко. У вихідні можуть виникнути непередбачені сімейні проблеми. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

ТЕЛЕЦЬ

Складний період, що вимагає емоційної рівноваги. Не засмучуйтесь через дрібниці і не опускайте руки. Якщо виникнуть перешкоди, знайдіть спосіб їх обійти. Вас порадують хорошими новинами й подіями. Ви будете достатньо завантажені роботою. У вихідні будьте обережними, можливі обман і зваби. Якщо буде потреба, можете розраховувати на підтримку та допомогу друзів. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

БЛИЗНЮКИ

Ваші задуми дуже швидко втіляться в життя й принесуть солідний прибуток. Сприятливі поїздки, зустрічі, побачення. Вам не доведеться нічого вибирати, ви будете точно знати, чого хочете, з ким і де вам буде добре. У вихідні, виявляючи турботу, ви відчуєте, що теж оточені увагою і любов’ю. Сприятливий день – четвер, несприятливий – середа.

РАК

Постарайтеся позбутися всього непотрібного, дрібного, що заважає вам як у професійній діяльності, так і в особистому житті. Слушний час для повного відновлення гардероба й ремонту в будинку. Не замикайтеся на собі й не відмовляйтеся від підтримки друзів і рідних. Уникайте суєти й не соромтеся глузувати із себе. На вас чекають зміни на краще. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

ЛЕВ

Налаштуйтеся на нове, незвичне, починайте вчитися тому, чого вам поки що не вистачає для кар’єрного зльоту. Тиждень принесе спокій і внутрішнє умиротворення. Але варто підготувати себе до сюрпризів, удача може звернути на вас увагу. У вихідні не піддавайтеся сумним думкам, женіть геть від себе тугу. Давні мрії нарешті почнуть здійснюватися завдяки вашому терпінню й старанності, помноженим на вашу працездатність. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

ДІВА

Ви можете реалізувати давні плани. Підвернеться можливість виявити себе в новій справі, що може принести додатковий прибуток. Але краще не обговорювати з близькими людьми фінансові питання. Вихідні варто присвятити розв’язанню сімейних проблем. Будьте уважними до дітей і вашої другої половинки. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

ТЕРЕЗИ

Саме час закінчити те, що стало вас стомлювати. Не бійтеся прямо сказати вашому обранцеві, другові або колезі, що вас щось не влаштовує. Підвищення по службі, до якого ви так прагнули, приведе до того, що обов’язків у вас стане набагато більше, зате й зарплата зросте. У вихідні близькі можуть образитися на вашу неуважність. Постарайтеся переконати їх, що ви їх цінуєте. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

СКОРПІОН

Не варто намагатися протистояти приходу нового у ваше життя, навіть якщо щось старе повинне піти. Робота буде приносити задоволення й солідний прибуток. Ви доведете, що повністю виправдовуєте довіру начальства або клієнтів і відмінно справляєтеся зі своїми обов’язками. Слушний час для налагодження відносин і набуття потрібних зв’язків. Але намагайтеся не бути зайво самовпевненими, прислухайтеся до думки близьких людей. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ

Якщо ви готові багато працювати, то зможете одержати високий дохід. Проблеми, які раніше видавалися нерозв’язними, розпадуться на низку дрібних і подолати їх буде неважко. Варто згадати й відновити старі зв’язки й знайомства, з якихось причин напівзабуті. Вас помітить і гідно оцінить начальство. Відпочиньте у вихідні в дружньому колі, і ви дізнаєтеся багато цікавого. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

КОЗЕРІГ

У ваших силах зробити максимум можливого, щоб добитися успіху. Женіть геть сумніви та лінь. Постарайтеся бути самими собою, не бійтеся брати на себе додаткові зобов’язання, тоді у вас з’явиться більше вільних засобів і можливостей. Постарайтеся уникати конфліктів і протиріч у відносинах з колегами й начальством. До вихідних добре б справитися з незакінченою монотонною роботою, і ви відчуєте полегшення та побачите ситуацію з іншого боку. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

ВОДОЛІЙ

Ретельно перевіряйте всю інформацію, яка надходить, є велика ймовірність неточностей і помилок. Зараз краще уникати поїздок і людних місць. Постарайтеся реально оцінити свої сили і не звалювати на себе непосильний обсяг роботи. У вихідні присвятіть собі і своїй родині достатньо часу, щоб відчути умиротворення. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

РИБИ

Краще звести до мінімуму спілкування. Не проводьте багато часу за розмовами, не вплутуйтеся в суперечки. На роботі ви зможете максимально використовувати такі якості, як розсудливість і впевненість у власних силах, знадобиться й дар переконання. Не найудаліший період для нових справ і серйозних починань. У вихідні варто зробити генеральне прибирання у квартирі. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.