Гороскоп на 15–21 лютого 2021 року

15.02.2021 09:30 Корисно
Колаж "СК" Колаж "СК"

Овнам – неймовірне щастя, Близнюкам – вигідний підробіток: що пророкують зірки іншим знакам зодіаку на цей тиждень?

ОВЕН

Ви будете щасливими як ніколи. Навіть якщо кому-небудь прийде в голову перешкодити вам у ваших починаннях, нічого не вийде, зусилля з дискредитації вашої персони лише подвоять вашу популярність. Вам буде непросто все встигнути, однак не приймайте рішення поспіхом, також не варто демонструвати зайву амбіційність. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

ТЕЛЕЦЬ

Вам рекомендується виділити з усіх справ головну і з усією притаманною вам впертістю сконцентруватися на ній. Навіть найскладніше питання не встоїть під вашим напором. Не докладаючи особливих зусиль, ви зможете стати найчарівнішими і найпривабливішими для навколишніх. Однак не варто маніпулювати людьми. Будьте добрішими та дипломатичнішими. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

БЛИЗНЮКИ

На вас чекає вигідний підробіток. У вас з’явиться шанс блиснути своїми здібностями та добитися бажаного. Практичніше діяти старими перевіреними методами, просуватися до мети крок за кроком. У важливому для вас питанні на вас чекає справжній прорив. І все у вас вийде. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

РАК

Події можуть бути непередбаченими, але ви зможете перемогти цей хаос. На роботі дуже добре складаються відносини з колегами й начальством, зараз це дуже важливо для вас. Численні поїздки та переміщення можуть стомити вас. Накопичення домашніх справ може вимагати від вас енергійності та зібраності. Приділіть достатньо уваги близьким, не забувайте про них. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

ЛЕВ

У вас майже завжди буде вибір: включатися в події або залишатися поза ними. Подайте начальству ваші сміливі ідеї та розробки. Ви ризикуєте спровокувати самі конфліктні ситуації з навколишніми, постарайтеся по можливісті цього не допускати, щоб потім зайвий раз не засмучуватися. У вихідні вам потрібно розслабитися і спокійно відпочити. Сприятливий день – середа, несприятливий – четвер.

ДІВА

Коли ви зосереджені на своїх особистих справах, буває дуже непросто згадати про потреби інших людей. Постарайтеся все-таки думати не тільки про себе. Усі хвилювання будуть, швидше за все, зовсім даремні, у вас усе вийде, а якщо й не впораєтеся самі, допоможуть друзі. Можливі деякі негаразди в справах через нестачу інформації. У вихідні не варто конфліктувати з близькими – ймовірні негативні наслідки. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

ТЕРЕЗИ

На вас можуть звалитися і проблеми, і успіхи одночасно. Це зовсім вас заплутає. Життя може повертати вас до тих самих справ і труднощів, які ви, здавалося, вже подолали. Не страшно, адже ви вже знаєте, як виконувати ці завдання. Вам доведеться витримати певну перевірку. На вихідні краще не укладати грандіозні плани. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

СКОРПІОН

Доволі напружений і насичений різноманітними подіями період. Зате ви зможете добре заробити, поспілкуватися з потрібними людьми і розв’язати багато проблем. Постарайтеся зберігати душевну рівновага та навчитися радіти тому, що маєте. Пам’ятайте, що вам необхідна любов і підтримка близької

людини. Знайдіть для неї час. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ

Не акцентуйте увагу на дрібницях, а зосередьтеся на найголовнішому. Ви товариська та легка на підйом людина. Постарайтеся, незважаючи на оптимістичний настрій, реально оцінити свої сили та не перевантажувати себе зайвими турботами. Ваші професійні ідеї багато в чому вплинуть на майбутнє. У вихідні буде багато зустрічей з друзями та знайомими, запланованих і незапланованих. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

КОЗЕРІГ

Бажано не квапити події, інакше ви не зможете об’єктивно розрахувати свої сили. Приділіть достатньо часу розв’язанню старих проблем. Ви можете розраховувати на допомогу друзів і близьких людей. Начальство буде чіплятися до вас через дрібниці, тримайте удар спокійно, без зайвих емоцій. Після такого бурхливого дня вихідні здадуться вам абсолютно спокійними, ви встигнете протягом них зробити навіть більше, ніж могли собі уявити. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

ВОДОЛІЙ

Без особливих коливань утілюйте в життя ваші сміливі плани. Ситуація буде сприяти прийняттю серйозних і відповідальних рішень. Прислухайтеся до порад колег, зараз важливо працювати в команді. Постарайтеся переглянути ваші стосунки з близькими людьми, можливо, ви стали зайво запальними або неуважними. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

РИБИ

Вам доведеться звернутися по допомогу до друзів і колег, спільними зусиллями вам удасться втілити в життя свої задуми. Стосунки з партнерами можуть ускладнитися, до того ж причиною може стати будь-яка дрібниця, намагайтеся не сваритися. Краще спокійно займатися своїми справами, а все інше здати на випадок. Незабаром зникнуть багато проблем, що обтяжували вас у минулому. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.