Гороскоп на 1–7 лютого 2021 року

01.02.2021 09:30 Корисно
Колаж "СК" Колаж "СК"

Удача на цьому тижні на боці Близнюків та Левів, а Тельцям та Ракам доведеться попрацювати.

ОВЕН

Вам буде необхідно сконцентрувати свої зусилля на роботі. Наступає доволі продуктивний період, особливо у професійній сфері, тільки не слід ризикувати або погоджуватися на сумнівні пропозиції. Якщо ви щось не встигнете, не біда, незабаром може з’ясуватися, що це й не треба було робити. У вихідні вас можуть порадувати несподівані хороші новини, але не дозволяйте родичам сідати вам на шию. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

ТЕЛЕЦЬ

Вам доведеться розгрібати рутину й те, на що раніше не вистачало сил. Для кожної речі й завдання знайдуться необхідні місце й час. Буде важко, однак це варте того. На вас чекає моральне задоволення і матеріальний успіх. Вам не буде бракувати нових ідей. Прислухайтеся до нової інформації, але ретельно перевіряйте її, і, якщо вона не перекручена, ви зможете застосувати отримані відомості в роботі. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

БЛИЗНЮКИ

Постарайтеся спокійніше ставитися до раптових змін ситуації. Удача на вашому боці. Зосередьтеся на важливому, поставте мету, і ви одержите те, до чого прагнете. До того ж обставини самі складуться на вашу користь. Вам навіть не доведеться штурмувати ніякі фортеці. На всі головні питання близькі люди і саме життя відповідатимуть вам «так». Любов допоможе й надихне. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

РАК

Доволі нервозний період, доведеться неабияк потрудитися. Для реалізації наміченого не вдавайтеся до тиску на оточуючих людей, інакше все може обернутися проти вас же. Придивіться до «підводних течій» на роботі, щоб не опинитися осторонь від найважливіших подій. У вихідні не варто відкидати прохання рідних і близьких людей, бо ваша підтримка їм просто необхідна. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

ЛЕВ

Ви можете розкрити свої здібності, не варто думати, що ваш зірковий час ще не настав. Удача буде супроводжувати вам багато в чому. Вас чекає кар’єрний ріст, що відкриває більші горизонти. Ви відчуєте приплив сил і активності, і тому впораєтеся з усякою роботою, за яку візьметеся. У вихідні постарайтеся дотримуватися старих, перевірених, шляхів. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

ДІВА

У діловій сфері панує спокій і рутина. Для вас може виявитися непосильним завданням контролювати ситуацію. Що взагалі непогано. На перший план вийдуть проблеми особистого характеру і сімейні справи. Можуть виникнути деякі перешкоди в здійсненні ваших планів, можливо, буде важко зрозуміти і прийняти поведінку близької вам людини. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

ТЕРЕЗИ

З начальством краще не конфліктувати. Постарайтеся зарекомендувати себе справжнім професіоналом. Виявіть терпимість стосовно колег, і ваші справи складатимуться вельми успішно. Сконцентруйтеся на найважливіших проблемах і не розпорошуйтеся на дрібниці. Ви можете зрозуміти щось важливе про близьку людину. Вихідні пройдуть доволі романтично. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

СКОРПІОН

Період буде сповнений діловими зустрічами й вигідними проектами. У професійній сфері вам буде забезпечена стабільність і благополуччя, якщо ви не будете лінуватися. Вас очікує кар’єрний ріст і солідний прибуток. Можуть зробити вигідні пропозиції, які надзвичайно обрадують вас. Але й в особистому житті ви зважитеся на важливий крок, знайдете щастя взаємного кохання. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ

На вас чекає багато успішних справ, спілкування й розваг. Вас зацікавлять новини, перспективні знайомства й важливі розмови. У вас буде можливість кинути всі сили на роботу й показати всім, який ви цінний і незамінний співробітник. Можуть з’явитися незавершені справи, отже, сміливо беріть собі в помічники близьких людей. Вихідні – підходящий період для відновлення гардероба або купівлі побутової техніки для будинку. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

КОЗЕРІГ

Вам необхідно твердо стояти на своєму, навіть якщо на вас будуть давити, щоб ви змінили свою думку. Підтримка начальства дозволить позбутися ворожнечі й інтриг колег у роботі. Вас порадують новини особистого характеру. У вихідні вас очікує тотальна зайнятість: ви самі не залишите собі ні хвилини вільного часу, укладаючи плани й ставлячи перед собою нові цілі. Але все-таки варто приділити час для повноцінного відпочинку. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

ВОДОЛІЙ

Навалиться гора роботи. Будьте зібраними, і ви зможете встигнути зробити багато чого, практично не відчуваючи втоми. Може надійти цікава ділова пропозиція, не відмовляйтеся від неї. Та й в особистому житті давно назріли зміни. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

РИБИ

Ваші успіхи й досягнення – це вельми похвально, але прийшов час рухатися вперед. Вам буде нудно топтатися на місці. Зараз непоганий час для примирення з друзями й поновлення романтичних стосунків, якщо такі останнім часом переживали не кращий період. У вихідні приємні події можуть відбутися з вашими дітьми. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.