Гороскоп на 23–29 березня

23.03.2020 08:45 Корисно
Колаж Бріани Янковської Колаж Бріани Янковської
Дізнайтеся, чого чекати від зірок!

Не слід поспішати з новими проектами, особливо не завершивши попередні справи. Важливо не спізнюватися, особливо – на роботу. Можна укладати плани на найближче майбутнє, якщо вони будуть детальні, тим краще. У вихідні постарайтеся приділити увагу особистому життю. Ви будете спроможні на блискучі імпровізації та романтичні побачення. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

Удача готова вам посміхнутися. Саме зараз ви зможете намітити нові рубежі, розробити перспективні плани, знайти нових надійних партнерів. Але не можна сліпо дотримуватися своїх бажань, вони можуть завести вас у безвихідь. Не піддавайтеся спокусам, які будуть вас підстерігати. Зараз розум важливіший за почуттів. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

Вам знадобиться терпіння та віра в успіх, незважаючи на можливі тимчасові труднощі. Упоратися з цим завданням буде дуже непросто. Однак можете не сумніватися, у вас усе вийде! Час великих можливостей і надихаючих перспектив. Можливе одержання перспективної пропозиції, яка стосується вашого особистого життя. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

Вам слід приступити до своїх професійних обов’язків відразу на повну силу, немає часу на розгойдування. Зараз удасться багато чого зробити, можливе навіть втілення в життя багатьох давніх задумів. Не забувайте про домашні справи, що накопичилися, і проблеми, постарайтеся розібратися з ними.Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

Нові ідеї потрібно ретельно проаналізувати, звернути увагу на недоліки та усунути їх, і лише після цього почати втілювати їх у життя. Тиждень буде дуже насиченим – імовірні знайомства, зустрічі, поїздки, багато інформації, часом суперечливої. Вас можуть здивувати відносини з друзями, виявіть витримку та допоможіть їм мудрою порадою. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

Ваша впевненість у собі просто зобов’язана підвищитися. Можлива несподівана зміна місця проживання або роботи. А от зі спілкуванням можуть виникнути проблеми, особливо якщо ви будете занадто критичні. Слушний час для руйнування старого і початку нового, у вас буде великий простір для вибору. У вихідні може виявитися ваша емоційна уразливість, тому ці дні краще присвятити пасивному відпочинку, не варто приймати серйозних рішень. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

Постарайтеся бути конкретнішими у своїх мріях і бажаннях. Будьте морально готові до можливих змін. Причому не тільки в планах, але й у самій долі. І не бійтеся труднощів. Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. На вас чекає перевірка. Покажіть, на що здатні. Вихідні вкрай невдалі для суперечок, вони можуть стати часом, коли лопаються ілюзії, як мильна бульбашка. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

Ви зможете розслабитися й одержати задоволення. Усе буде складатися саме так, як ви хочете – і в коханні, і в справах. Складності зникнуть самі по собі. Ви одержите солідний прибуток. Вам не доведеться більше підлаштовуватися під інших. Очевидно, прийшов час змінити світовідчуття та безжалісно викинути застарілі погляди з вашого життя. І ви можете розраховувати на допомогу та підтримку коханої людини. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

Вам необхідно зосередитися на робочих справах, які розраховані на перспективу. Ви будете стрімко просуватися кар’єрними сходами. Метушливий, але прибутковий час. Постарайтеся виявити ініціативу в справах і не відмовлятися від роботи, якою б вона не була. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

Ви зараз можете здійснити практично всі свої задуми у сфері бізнесу. Боріться зі зневірою, і ваші зусилля будуть нагороджені. Але не довіряйте аферистам. Випадок, що здається щасливим, може виявитися лише звабною принадою. У вихідні зміни у зовнішніх обставинах дозволять вам знайти внутрішній спокій. Не відмовляйтеся від пропозицій, які вам зроблять друзі. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

У всьому знайте міру й розум, особливо в їжі й у розвагах. Зараз ви привертаєте до себе людей активністю та відкритістю. Однак чи не занадто ви розпорошуєтеся? На вас чекає маса справ, пов’язаних з вашою роботою. Доведеться чимало потрудитися, щоб виконати всі намічені завдання. У вихідні на вас можуть нахлинути спогади. Пам’ятайте, що потрібно вміти вибачати не тільки інших, але й себе. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

Тиждень підходить для аналізу ситуації й вибору шляхів подальшого розвитку. І це стосується як ділового життя, так і особистого. Подумайте про додаткове джерело доходу. Не намагайтеся брати участь в усьому і використовувати всі можливості відразу – це приведе лише до того, що ви нічого не встигнете. Але не поринайте з головою в роботу, забувши про родину. Знайдіть час на все. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

Читайте також: Як завести лохину на ділянці