Гороскоп на 29 березня – 4 квітня 2021 року

29.03.2021 09:30 Корисно
Коллаж: "Слобідський край" Коллаж: "Слобідський край"

Овнам зірки радять не робити все самотужки, Ракам – проявити терпіння і зайнятися дрібними справами, а Левам – доводити свої справи до кінця.

ОВЕН

Успіх неодмінно прийде до вас, але тільки якщо ви докладете максимум зусиль до його досягнення. Не соромтеся виявити впертість і свої інтелектуальні здібності. Якщо перед вами постане проблема вибору, краще слухати свій внутрішній голос, а не поради сторонніх. Не намагайтеся виконати всю роботу самотужки – це зіпсує ваші відносини з колегами й позначиться на кінцевому результаті. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

ТЕЛЕЦЬ

Діліться своїм досвідом і знаннями, повертайте борги й завершуйте важливі проекти. Виявляйте обачність, зосередьтеся на головному і не витрачайте сили на розв’язання другорядних проблем. Бажано, щоб зростання вашої активності та підприємливості не перетворювалося на самоціль. Потрібно розуміти завдання і йти до його вирішення, а не просто пускати пил в очі. Вдалий час для спілкування, у вас з’явиться шанс виправити помилки, допущені раніше. Ваші старання на роботі принесуть більшу віддачу, а ініціатива не залишиться непоміченою. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

БЛИЗНЮКИ

Вам може здатися, що все йде не так, як хотілося б, але насправді ви рухаєтеся до своєї мети. Так що не втрачайте віру та надію. Можливі несподівані зміни в планах і навіть переоцінка цінностей. Але все головне залишиться з вами, ви ще раз переконаєтеся, що кохаєте та кохані. У вихідні дні змініть активну роль на пасивну й просто добре відпочиньте. Сприятливий день – середа, несприятливий – вівторок.

РАК

Вас буде супроводжувати успіх у будь-якому починанні. Хоч і доведеться займатися малоцікавими справами й терпляче розгрібати завали дрібних проблем. Не бійтеся послабити внутрішнє напруження й відпустити ситуацію з-під контролю, так ваше питання вирішиться швидше й успішніше. У вихідні уваги потребуватимуть близькі люди. Можна чекати припливу енергії та бажання діяти, втілюючи в реальність ваші плани й задуми. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

ЛЕВ

Не поспішайте та не метушіться, і удача буде на вашому боці, тим паче, що у вас зараз сприятливий період для розкриття свого потенціалу. Вам просто необхідно доводити свої справи до кінця, не йти від відповідальності й не кидати нічого на півшляху. У суперечках з опонентами може народитися істина, якщо ви прислухаєтеся до їх точки зору. Змініть стиль спілкування, а то ваш гострий язик може завдати болю, зокрема й близьким вам людям, скривдити яких ви не хотіли б. У вихідні особливу увагу приділіть розв’язанню сімейних, домашніх проблем. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

ДІВА

Ваші плани починають реалізовуватися. Тільки не бовтайте про це, не давайте приводу для пліток. Потрібно зосередитися на своїй меті. Робота буде займати дуже багато часу, і за значущістю вона вийде на перше місце. Своєю енергійністю й активністю ви зможете зміцнити свої позиції в бізнесі. Однак не забувайте про свій будинок, наведення порядку й створення комфорту в ньому – теж дуже важливе для вас завдання. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – вівторок.

ТЕРЕЗИ

Цілком імовірна доволі різка зміна діяльності. Проте зовсім не обов’язкова зміна роботи. Прийміть допомогу колег, вона буде доречною. Ви відчуєте раптову зміну ритму – замість напруження прийде легкість, у справах відкриється другий подих. Можна задуматися й про зміни в особистому житті. У вихідні дні можуть розкритися таємниці вашого давнього минулого. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

СКОРПІОН

Нещодавно ви прийняли важливе рішення, і воно вже впливає на ваше життя. Це правильний шлях, продовжуйте ним іти, вас чекає прибуток і удача. Не займатеся плануванням, дійте залежно від обставин. У вихідні не варто нічого приховувати від коханої людини, разом ви у змозі розв’язати будь-які проблеми. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

СТРІЛЕЦЬ

Раптові кар’єрні зльоти трапляються нечасто, однак саме зараз їх можна чекати. Постарайтеся зрозуміти близьких людей, знайдіть компромісне рішення. У вихідні ви зможете поринути в чудову атмосферу відпочинку. Але будьте обережними з новими ідеями й віяннями, тому що вони можуть виявитися лише мішурою. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

КОЗЕРІГ

Варто налаштуватися на активне спілкування. На вас навалять грудкою снігу дрібні незначні справи. Приділіть достатньо часу аналізу своїх дій. У вихідні можливий деякий спад настрою, не піддавайтеся відчаю, інакше можете відчути себе знесиленими. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

ВОДОЛІЙ

У вас будуть шанси добитися успіху, якщо ви одними з перших дізнаєтеся важливі новини. Багато справ і проектів вимагатимуть додаткових витрат і зусиль. Не бійтеся розставатися з непотрібними речами й старими принципами, якщо, звісно, буде можливість обзавестися новими. Гострословити й ображати не слід, жарти у вашому виконанні оцінені не будуть. Варто прислухатися до чужих порад. Відпочивати у вихідні краще в спокійній обстановці, уникаючи багатолюдних місць. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

РИБИ

Ваш погляд спрямований уперед, до нових якісних змін, не озирайтеся назад, інакше потрапите в мережі спогадів про минулі помилки. Постарайтеся не нервувати, вам необхідно знаходити золоту середину між бажаннями та реальністю, і в цьому вам допоможуть поради близьких людей, які виявляться неочікувано мудрими та своєчасними. Будьте обережними у висловленнях, умійте зберігати свої й чужі секрети. У вихідні у ваших руках може опинитися кермо влади, але, одержавши його, не ставайте диктатором. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.