Гороскоп на 29 червня – 5 липня

22.06.2020 10:30 Корисно
Колаж Бріани Янковської Колаж Бріани Янковської
Близнюкам та Ракам зірки віщують удачу і успіх, а Козерогам та Рибам – спокійне життя.

Ваш оптимізм і вміння не піддаватися відчаю будуть дуже корисними не тільки для вас самих, але й викличуть симпатію в навколишніх людей. У вас з’явиться чудова можливість підвищити свій авторитет. Тиждень може подарувати здійснення планів. Також може з’явитися можливість перемінити роботу, якщо, звісно, ви цього побажаєте. У вихідні добре вирушати в подорож. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

Імовірні різкі перепади настрою, хоча особливих причин для цього не передбачається. Вам зараз просто необхідно завершити початі справи, які залишились недоробленими, вони можуть зависнути мертвим капіталом надовго. Не надто довіряйте порадам доброзичливців, більше покладайтеся на себе. Ближче до вихідних необхідно бути особливо уважними тим, хто вирушає в далеку поїздку. Постарайтеся більше часу проводити з близькими людьми. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

Імовірний успіх у професійних справах, одержите додатковий прибуток. Особисте життя вас теж порадує. Навіть у складних ситуаціях не впадайте у відчай, ви одержите те, про що мріяли, хоча вам і здавалося, що це неможливо. Дива справді трапляються, ви в цьому переконаєтеся на власному досвіді найближчим часом. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

У вас почалася смуга везіння й легких удач. Вам вистачить сил і енергії для реалізації задуманого. Переконайтеся в надійності партнерів. Ваші пропозиції будуть почуті й схвалені начальством, але вимагатимуть від вас максимальної зосередженості. Зате у вихідні можна буде розслабитися на природі. Сприятливий день – середа, несприятливий – четвер.

Постарайтеся бути м’якшими, чим зазвичай, особливо у відносинах з колегами по роботі й начальством. Сприятливий період для початку нових важливих справ, розв’язання проблем у сфері партнерських відносин. У вашім житті наступає новий етап, у роботі від вас будуть потрібні повна віддача й застосування всіх знань, які ви маєте, а можливо, і тих, які тільки отримаєте. У вихідні будуть удалими як ділові поїздки, так і подорожі з метою відпочити. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

Тиждень обіцяє бути яскравим та пам’ятним, якщо не за результатом вашої діяльності, то, як мінімум, за своїм емоційним запалом. Саме час відкинути набридлі справи й вирушити на пошуки нових вражень та цікавих знайомств. У вихідні бажано виявити обачність, небезпечно сваритися, потім буде вкрай важко помиритися. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

Уміло комбінуючи оптимізм й гнучкість, ви зможете досягти важливої мети. Працюйте, і ваш професійний успіх забезпечить вам гідне існування. Не говорячи вже про моральне задоволення. Зверніть увагу на інтелектуальну сферу діяльності – там вас очікує успіх. У вихідні бажано уникати конфліктів. У родині постарайтеся виявляти стриманість, інакше можете спровокувати сварки й скандали. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

У вас з’явиться шанс продемонструвати всю глибину й силу вашої особистості. Але постарайтеся не тільки висловлюватися, але й прислухатися до співрозмовників. Варто сконцентруватися на найважливішому, ви зможете добитися успіху, отримати солідний прибуток і опинитися в перших рядах. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

Щоб зробити те, що ви намітили, вам будуть потрібні певні зусилля та впевненість у власних силах і діях. Ваші амбіції змусять вас рухатися вперед, до нових вершин. Будуть вдалими поїздки, завершення старих справ і початок нових цікавих проектів. Короткочасна подорож у вихідні обіцяє казковий відпочинок у приємному товаристві. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

Тиждень заохочує вас до розміряного ведення справ, повільного, але правильного руху вперед у професійній сфері, зміцнення своїх позицій. Не варто нічого міняти, задовольняйтеся поки тим, що маєте. Саме час розібратися з боргами та врегулювати відносини з партнерами. Запасіться терпінням. Постарайтеся стримувати роздратування, яке може виникнути у вас стосовно близьких, які не завжди вас розуміють. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

Якщо ви прагнете знайти нову роботу й нових друзів, то зараз саме час. Ваші ідеї будуть прийняті та підтримані начальством і колегами. Імовірна неформальна зустріч, від неї будуть залежати багато найближчих подій у діловій сфері, ситуація сприятлива й успіх практично гарантований. Поїздки за місто краще планувати на вихідні. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

Цей тиждень пройде в спокійному темпі, якщо, звичайно, ви з власної ініціативи не будете поспішати й створювати собі зайві проблеми. Постарайтеся реально розраховувати свої сили й не звалювати на себе зайву роботу і обтяжливі зобов’язання. Дотепність дозволить побачити важку ситуацію з іншого боку та знайти оригінальний спосіб її вирішення. Посміхайтеся і вірте в краще. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.