Гороскоп на 7–13 грудня 2020 року

07.12.2020 09:16 Корисно
Колаж Бріани Янковської Колаж Бріани Янковської
Ракам та Близнюкам зірки обіцяють розв’язання важливих проблем, Скорпіонам – успіх у справах, а Стрільцям – казкові можливості, але за однієї умови.

ОВЕН

Вам не рекомендується міняти звичну сферу діяльності. Хоча можлива зміна місць. Якщо ви хочете просунутися службовими сходами, намагайтеся висловлювати свої думки максимально коротко. Знайомі можуть посвятити вас у таємниці свого особистого життя, і краще нікому більше про це не говорити. Вихідні підходять для примирення й відновлення втрачених любовних стосунків. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

ТЕЛЕЦЬ

Сконцентруйтеся на нових ідеях і планах, інакше вам стане нудно на роботі та вдома. Намагайтеся стримувати негативні емоції й не кривдити близьких різкими словами. Обговорюйте з навколишніми спірні питання; поступившись у дрібницях, ви зможете серйозно виграти в більшому. На роботі можливі аврали й перевірки. Зате вдалі поїздки. Вихідні краще провести вдома, де ви зможете відпочити та відновити сили. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

БЛИЗНЮКИ

Саме зараз ви маєте всі шанси розв’язати головну проблему свого життя, яка обтяжує вас не один рік. Доля сама підкаже вам вихід із ситуації. І він буде найкращим. Вам буде цікаво жити, на вас чекають незабутні побачення і зустрічі. Ви переконаєтеся, що кохаєте й кохані. Ви відчуєте, що все налагоджується й набуває смислу. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – вівторок.

РАК

Ідуть у минуле старі образи й непорозуміння, а проблеми, що накопичувалися донедавна, поступово знайдуть своє розв’язання. Ви зможете почати нові стосунки, здобути додаткову професію, вийти на новий рівень. Крім авторитету, ви зможете одержати і певну фінансову вигоду на майбутнє. Робота буде займати значну частину вашого часу. Зате відносини з колегами вас порадують. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

ЛЕВ

Кар’єрні питання будуть доволі складні й можуть поставити вас перед вибором. Бажано не упиратися, а надати подіям можливість іти своєю чергою. Буде шанс виправити допущені колись помилки. Вдало пройдуть ділові поїздки й відрядження. У вихідні підвищена ймовірність безрозсудних вчинків, дій під впливом засліплюючих емоцій. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

ДІВА

Вам необхідно вчитися приймати допомогу й не намагатися весь час бути першими. Неможливо постійно нести на своїх плечах непосильну ношу. Коли хоч трохи навчитеся довіряти близьким людям, відчуєте полегшення. За всієї широти вашої натури й почуття обов’язку постарайтеся зберегти зароблені гроші для своїх потреб. Вихідні – сприятливий час для розв’язання домашніх проблем. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

ТЕРЕЗИ

Доволі суєтний і напружений період. Якщо щось не буде виходити, постарайтеся не йти напролом, відкладіть питання на кілька днів. Чим менше ви будете говорити про свої наміри й плани, тим швидше вони здійсняться. У вихідні на вас чекає енергетичний і емоційний підйом. Постарайтеся не створювати конфліктних ситуацій через дрібниці зі своїми домашніми, ні до чого хорошого це не приведе. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

СКОРПІОН

Можуть відбутися неймовірні події, які змінять ваше світосприймання й ваше життя. У професійній сфері на вас також чекає успіх і солідний прибуток. Робота стане цікавішою та перспективнішою. Важливо зуміти подивитися на себе з боку, більш-менш об’єктивна оцінка дозволить вам добитися успіху. У вихідні відпочиньте душею у вузькому колі друзів. Зараз ваш час! Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ

Цей тиждень може подарувати вам казкові можливості, якщо ви не будете забувати простягати руку допомоги близьким і друзям. Ситуація сприятлива до контактів, співробітництва, цікавих зустрічей і далеких поїздок. Сімейні проблеми почнуть непомітно зникати. Ви, як магніт, притягуєте до себе удачу. Робота й зарплата вас теж порадують. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

КОЗЕРІГ

Не варто розслаблюватися, інакше ви не впораєтеся із запланованими справами. Доведеться зосередитися. Будьте уважними до новин, одна з них може відкрити для вас більші можливості. Необхідно виявити рішучість. У вас може трапитися небувалий підйом працездатності, ви багато чого можете встигнути зробити, якщо не згаєте час на розваги. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

ВОДОЛІЙ

Ви зараз бачите ціль й не помічаєте перешкод. Упевненість у собі надає вам сил. Душевна рівновага дозволяє йти вперед. Прислухайтеся до ідей колег, вони можуть надихнути вас цікавою думкою й бути джерелом глобальних планів. Подумайте про вкладення грошей у освіту, свою або дітей. У вихідні приділіть більше часу родині. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

РИБИ

У боротьбі за справедливість постарайтеся уникати непотрібних конфліктів і непорозумінь. Не довіряйте авантюристам і підлесникам, при­слухайтеся до голосу інтуїції, він вас не підведе. Цікава робота може поглинути вас повністю. Постарайтеся знайти однодумців серед колег. Вихідні – сприятливий час для зустрічі з друзями. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.