Гороскоп на 8–14 березня 2021 року

08.03.2021 09:30 Корисно
Колаж: "Слобідський край" Колаж: "Слобідський край"

Овнам зірки радять не поспішати, а от Тельцям – навпаки, проявити активність. Що чекає інші знаки зодіаку – читайте в нашому гороскопі.

ОВЕН

Вам доведеться доводити навколишнім, на що ви здатні. Інакше не вийде відстояти свої інтереси. Не варто ні поспішати, ні намагатися займатися кількома справами одночасно. Енергія вам буде потрібна пізніше, поки краще виждати. Підходящий момент для здійснення задуманого настане ближче до вихідних. Тримайте рот на замку, є небезпека виказати чужу таємницю. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – понеділок.

ТЕЛЕЦЬ

Вам просто необхідно виявити активність, що дозволить реалізувати ваші плани й ідеї. Але не варто мислити тільки глобально, не забувайте розбиратися з поточними проблемами. Зверніться за порадою до колег, це зніме нервозність і роздратування в колективі. Цей маневр дозволить зміцнити ваш авторитет. Вихідні вдалі для поїздок і початку далеких подорожей. Друзі вам допоможуть у розв’язанні проблем. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – субота.

БЛИЗНЮКИ

Будь-яка ваша ініціатива буде затребувана, ваші ідеї принесуть прибуток, до того ж не тільки вам. В особистому житті можливі доволі круті, але приємні повороти. Те, що здавалося неможливим, саме прийде вам до рук. Буде багато спілкування, побачень, романтики й позитиву. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

РАК

Постарайтеся своє вміння йти до мети поєднувати із спостережливістю й гнучкістю. Початок будь-якої важливої події краще перенести, тоді вона швидко принесе прибуток. Можна прислухатися до порад навколишніх, вони можуть бути толковими. Ви зможете проявити себе, заслужите повагу колег і начальства. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

ЛЕВ

Імовірні деякі складнощі в справах. Вам буде необхідно довести свою професійну компетентність, і якщо вам це вдасться, то ваш авторитет значно зросте. Бажано менше сумніватися в собі та приймати всі рішення самостійно, не прислухаючись до вдаваних доброзичливців. Вихідні можуть вас засмутити не зовсім приємними новинами. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

ДІВА

Багато чого доведеться починати спочатку, з чистого аркуша. Можливо, це й непогано. Але краще розраховувати тільки на свої сили та можливості. Робота, побудована за індивідуальним планом, буде успішною і принесе відчутні плоди. Виявіть посидючість і старання. Дрібниці можуть надалі зіграти значну роль. У вихідні влаштуйте розвантажувальні дні, зовсім необов’язковий активний відпочинок. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

ТЕРЕЗИ

Вам доведеться добряче попотіти. Чим би ви не займалися, ця діяльність потребуватиме величезного напруження й самовіддачі. Зате й прибуток принесе солідний. Намагайтеся робити кар’єру не на шкоду особистому життю. У вихідні не варто відмовлятися від походу в гості, одержавши запрошення й прийнявши його, ви проведете час не тільки весело, але й з користю. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

СКОРПІОН

Ви зможете впливати на людей, залучати нових клієнтів, спонсорів і ділових партнерів. Виявлена ініціатива може принести солідний прибуток. Ваш авторитет зросте. Роботи буде багато, але не забувайте про особисте життя, адже родина вас надихає й радує. Грядуть приємні зміни в соціальному статусі. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ

Перш ніж діяти, продумайте, якими будуть передбачувані результати. Пам’ятайте, що будь-яке будівництво вимагає послідовності й терпіння. Вам під силу знайти оптимальне рішення, завдяки якому ви можете добре заробити. Краще не затівати нових справ і не чекати негайних результатів у тих, що вже початі. У вихідні намагайтеся ретельно просівати й критично оцінювати будь-яку інформацію, як ділову, так і особисту. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

КОЗЕРІГ

Постарайтеся позбавити себе від зайвих контактів. Обговорюючи проблеми будь-якої складності, слід говорити винятково коротко. Можливо, доведеться боротися зі зневірою, просто подумайте про що-небудь хороше й відразу відчуєте поліпшення настрою. Перш ніж що-небудь уживати, заручіться підтримкою близьких вам людей, вони можуть вам допомогти. Вихідні сприятливі для вирішення серйозних сімейних питань. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

ВОДОЛІЙ

Доволі сприятливий для вас період, і навіть мінімальні зусилля здатні будуть принести істотні результати. Але вам потрібно буде робити неординарні вчинки, будьте готовими, що не всі їх сприймуть адекватно. Взаєморозуміння з навколишніми взагалі може виявитися дуже проблематичним, та й перекручена інформація або її нестача може ускладнити ситуацію. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

РИБИ

Вас прикрасять такі якості, як дипломатичність і терпіння. Ваше бажання бачити світ біля своїх ніг зрозуміле, але доведеться все-таки трохи стримати свої апетити. Цілком достатньо й того, що оточуючі люди цінують і поважають вас. У вихідні будуть сприятливими покупки, зокрема великі придбання для будинку та родини. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.