Гороскоп на 8–14 лютого 2021 року

08.02.2021 09:30 Корисно
Колаж "СК" Колаж "СК"
Близнюкам зірки радять не дозволяти сідати собі на шию, Терезам – не вдаватися в крайності, а Водоліям – готуватися до несподіваних гостей.

ОВЕН

Дивіться на речі реалістично і сподівайтеся тільки на себе – тоді ніщо вам не зможе зіпсувати настрій. Якщо у вас щось не вийде, не варто засмучуватися більше, ніж це того варте. Ви розумні та іронічні, ваші влучні вислови попадають прямо в ціль. У вихідні постарайтеся більше приділяти уваги близьким людям. Проведіть час з родиною. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

ТЕЛЕЦЬ

Вас очікує невдоволення. Начальство може критикувати темпи вашої роботи. У будь-якому разі претензії будуть обґрунтованими, тому запасіться терпінням і уважно вислухайте, що вам говорять. Коли емоції ущухнуть, може надійти інформація, яка відкриє перед вами нові перспективи та горизонти. У вихідні друзі порадують вас своєю увагою, дуже добре будуть складатися приятельські відносини. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

БЛИЗНЮКИ

На роботі покажіть себе спокійною та врівноваженою людиною, яка не дратується через дрібниці, але й не дозволяє сідати собі на шию. У вас зараз цілком благополучний і успішний період. Кохана людина вас порадує, не тільки скаже, але й зробить саме те, про що ви давно мріяли. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

РАК

Постарайтеся втихомирити свої амбіції. Наполеглива праця і так допоможе вашому просуванню кар’єрними сходами. Зараз не час відсторонятися від дійсності та бути у світі ілюзій. Вам не варто проявляти сентиментальність. Вас можуть порадувати новими, перспективними діловими пропозиціями. У вихідні добре б прогулятися по зимовому парку. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

ЛЕВ

Вас може очікувати творчий підйом і неочікувано вдале рішення складних завдань, до яких ви раніше не знали, як підступитися. Важливо не упустити ініціативу зі своїх рук. Період сприяє до відвертих розмов і готовності до розумного компромісу. У вихідні порадуйте себе спілкуванням з друзями, насолодіться тишею й затишком. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

ДІВА

Постарайтеся не піддаватися на спокуси й провокації. Краще заздалегідь намітити лінію своєї поведінки й дотримуватися її, а не міняти рішення по кілька раз за день. Варто стежити за своїми висловленнями, інакше є ризик потрапити в халепу. У вихідні буде потрібна допомога, тому що самостійно впоратися з величезним обсягом роботи буде не під силу. Сприятливий день – середа, несприятливий – вівторок.

ТЕРЕЗИ

Доволі передбачуваний і звичайний час. У вас може зникнути інтерес до питань кар’єри, замість неї на перший план може вийти потяг до особистої свободи, або хоча б до ілюзорного відчуття її. Постарайтеся не вдаватися в крайності і не йти від справ далеко й надовго. Тим паче, що тиждень сприятливий з професійної точки зору, у цей час усі питання вирішуватимуться легко й швидко. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

СКОРПІОН

Традиційний підхід до розв’язання проблем не завжди буде вдалим, можливо, вам варто переглянути деякі свої погляди. Вас чекає підвищення по службі й солідний прибуток. Прислухайтеся до думки близької людини, вона бажає вам добра. Заплутані сімейні проблеми будуть розв’язані, і ви знайдете довгоочікувану свободу. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ

Імовірні хороші новини, перспективні ділові пропозиції. Цілком можливий перерозподіл обов’язків у робочому колективі, у результаті чого особисто ви можете одержати більшу самостійність. Вас очікує удача в кар’єрі й в особистому житті. Родина вас порадує. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

КОЗЕРІГ

Дайте простір фантазії, і ваші мрії можуть утілитися в життя. Будуть хорошими й корисними поїздки, знайомства й подорожі, не відмовляйтеся від своїх планів. Не намагайтеся впоратися з усіма домашніми справами самі, частину можна передоручити рідним. У вихідні варто просто повалятися на дивані з книгою або подивитися хороший фільм. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

ВОДОЛІЙ

Ваші грандіозні плани варто скоротити до реального обсягу – інакше розчарування не уникнути. Імовірні відрядження, які дозволять вам відволіктися від деяких проблем. Спілкування з начальством по можливості скоротіть до мінімуму, інакше ваші надміру дотепні висловлення можуть спровокувати конфліктну ситуацію. У вихідні до вас можуть наскочити несподівані гості. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

РИБИ

У вас може з’явитися потреба в нових враженнях. До вашого життя може ввійти якась приємна суєта, будьте уважними, поринувши в ці справи, ви ризикуєте забути про важливіші та термінові. У вихідні ймовірні деякі внутрішньородинні суперечки, але вам удасться спокійно й коректно їх вирішити. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.