Гороскоп на тиждень 15-21 березня 2021 року

15.03.2021 09:15 Корисно
Коллаж: "Слобідський край" Коллаж: "Слобідський край"
Овнам зірки обіцяють успіх, Тельцям – багато справ, а Дівам радять на вихідних повеселитися від душі.

ОВЕН

Ретельно аналізуйте події, що відбуваються, опираючись на життєвий досвід і логіку. Не слухайте сліпо чужу думку. Постарайтеся утриматися від відкритої критики друзів і колег. Попереду от-от замаячить щось новеньке, і воно обіцяє вам справжній успіх і поліпшення вашого фінансового стану. Ваші плани на вихідні можуть відрізнятися від планів членів вашої родини. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

ТЕЛЕЦЬ

Очікуйте позитивні тенденції в багатьох справах. Однак поки що свої плани й наміри краще зберегти в таємниці, якщо ви зацікавлені в їх здійсненні. Можливо, вам доведеться витримати нападки недоброзичливців. Буде багато зустрічей, переговорів і нескінченних справ. У вихідні постарайтеся вибратися куди-небудь у гості або запросіть когось, і приємне спілкування вам забезпечене. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

БЛИЗНЮКИ

Вас чекають приємні події. Душевна праця, хоча й не помітна, теж приносить свої плоди, розбудовуйте свій внутрішній світ. Вам бажано не плисти проти течії, а піймати хвилю удачі. І тоді можна укладати грандіозні плани. Багато їх здійсниться! Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

РАК

Бажано остерігатися необдуманих слів і рішень. Постарайтеся не йти за емоціями. Те, що сьогодні злить і дратує, завтра викличе лише посмішку. Порадійте успіхам близьких людей, влаштуйте сімейну вечерю. Відкладіть дратуючі вас дрібні справи й займіться розв’язанням важливіших проблем. Вихідні присвятіть відпочинку. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

ЛЕВ

Сприятливий період для кар’єри й рішення важливих справ. Можуть виникнути складності в діловій сфері, але відступати не можна, у вас вистачить сил добратися до вершини успіху. Не варто наполягати, відстоюючи свій авторитет і компетентність, краще прислухатися до порад колег і начальства. Можлива серйозна розмова з рідними, виявіть тактовність і не випереджайте події. Вихідні бажано присвятити відпочинку. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

ДІВА

Можливості, які відкриваються перед вами, радують, але не варто демонструвати перевагу перед товаришами по службі. Вам доведеться мирити близьких друзів, які серйозно посварилися. У вихідні зустріч з новими, цікавими людьми допоможе розслабитися й дозволить повеселитися від душі, а це так вам потрібно. Слушний час для розв’язання домашніх і сімейних проблем. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – вівторок.

ТЕРЕЗИ

Вам можуть зробити несподівані пропозиції, не поспішайте погоджуватися. Події на роботі будуть доволі непередбаченими. Виявіть ініціативу й активність в особистому житті. На вас чекає дуже важка робота, але ваші зусилля будуть щедро нагороджені. Вам до снаги найскладніші завдання. Однак, ви можете втомитися, розв’язуючи чужі проблеми. Залиште сили для своїх. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

СКОРПІОН

Успішний і прибутковий час, що ідеально підходить як для відпочинку, так і для праці. Не варто робити чогонебудь через силу – однаково не вийде, краще й не братися, якщо займатися цим не хочеться. Однак, чим би ви не займалися, не забувайте про близьких людей, вони надихнуть вас і порадують. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ

Вам знадобляться передбачливість і вміння миттєво приймати рішення. Ваші відносини з начальством покращаться, вам можуть довірити складний проект. Ділові переговори можуть виявитися доволі плідними. У вихідні можливі цікаві пропозиції. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

КОЗЕРІГ

Спілкування й спільні проекти з діловими партнерами можуть займати більшу частину вашого часу. Робота вимагатиме від вас чіткого та послідовного плану дій, інакше ви можете не розрахувати свої сили, а перевантаження вам ні до чого. У вихідні влаштуйте зустріч з давніми друзями та відпочиньте в хорошій компанії. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

ВОДОЛІЙ

Можливі сварки й конфлікти, ви багато чого будете сприймати вороже. Постарайтеся все-таки налагодити відносини з колегами, це створить позитивну атмосферу навколо вас. Постарайтеся бути чесними із собою та оточуючими, краще не прикрашати події, що відбуваються. У вихідні порадуйте обновками себе та свою родину. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

РИБИ

Саме час з’ясувати суть проблем, що накопичилися у вас, і претензій з боку начальства. Вам варто помізкувати про свої перспективи й, визначившись, починати спокійно діяти. У вас є реальний шанс стати справжнім господарем становища. Стосунки з близькими людьми можуть виявитися не такими вже безхмарними, але до вихідних хмари розсіються, і ви прекрасно проведете час у сімейнім колі. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

Автор: Ірина Мнішек