Гороскоп на тиждень 9–15 березня

09.03.2020 10:00 Корисно
Колаж Бріани Янковської Колаж Бріани Янковської
Чого чекати від зірок кожному знаку зодіаку?

У вас є чудова можливість визначити й навіть розв’язати основні проблеми на роботі, які накопичувалися не один день. Потрібно тільки виявити активність і наполегливість і не панікувати завчасно. Дійте без зайвої метушні, щоб не злякати успіх. У вихідні можуть відбутися особливі події, які порадують вас. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

Ви будете особливо успішно справлятися з чужими проблемами. Швидше за все, ними й доведеться зайнятися, тим більше, що свої власні буде неможливо розв’язати з такою ж легкістю. Натомість ви будете сповнені всіляких ідей. Не потрібно занадто активно проявляти ініціативу, результати навряд чи виправдають зусилля. Ви й ваше оточення будете дуже залежні від емоційного стану – ваш кислий вигляд може надовго зіпсувати настрій і оточуючим вас людям. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

Ви будете в самому вирі подій. І це будуть вигідні проекти, цікаві компанії та подорожі. І все буде вам вдаватися. Ви будете вражати та зачаровувати і повірите у свої сили. Все вийде, варто тільки захотіти! Тільки бажано не поспішати й не квапити події. Усьому свій час. І в роботі, і в особистому житті на вас чекають приємні зміни та підкорення нових вершин. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

На шляху до здійснення ваших планів буде багато спокус, здатних повести вас не туди, куди треба. Будьте обережними, засновуючи дії на недавно отриманій інформації, імовірні певні викривлення, які можуть ввести вас в оману. Якщо ваша голова переповнена ідеями, постарайтеся поки не приймати ніяких серйозних рішень, вам необхідно дочекатися важливих новин. В особистому житті готуйтеся до приємних сюрпризів. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

Вам знадобляться такі незамінні якості, як уважність та зосередженість. Уважно спостерігайте за ходом подій, адже все може піти не так будь-якої хвилини. Якщо ви не маєте сил змінити обставини, спробуйте змінити власне відношення до них. Це допоможе розсіяти хмари, які збираються над вашою головою. Живіть власною думкою, нехай критика навколишніх вас не хвилює. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

У вас з’являться схильність до витання в хмарах і ілюзорні уявлення про свої здібності. У результаті, коли у вас щось не вийде, ви можете засмутитися сильніше, ніж це того варте. Дивіться на речі реалістично і сподівайтеся тільки на себе – тоді нічого вам не зможе зіпсувати хороший настрій. У вихідні постарайтеся більше приділяти увагу родині. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – субота.

Вами зацікавиться начальство, тому будьте максимально уважними у виконанні службових обов’язків. На вас чекає чимало зустрічей, завдяки яким ви зможете одержати несподівану, а головне, дуже цінну для себе інформацію. Не допускайте зайвої суєти в думках і вчинках, уникайте появи заздрості та жадібності. У вихідні чекайте гостей. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – понеділок.

Чим більше ви віддасте, тим більше одержите. На вас чекає солідний прибуток від тих вкладень, які ви зробили раніше. У вашому особистому житті відбудуться серйозні зміни, багато перешкод зникнуть, і ви зрозумієте, що таке справжнє кохання і яку воно може приносити радість. Особливу цінність у ваших стосунках буде мати почуття гумору, відчуття близькості та ніжність. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

Доля може приготувати для вас несподівані віражі, тому зайва передбачливість не перешкодить. Бажано виявити деяку обережність і присвятити час завершенню старих справ. Сприятливий період для нових заробітків, історій і знайомств. Утім, іноді нове – це добре забуте старе. Вихідні сприятливі для розв’язання сімейних проблем і створення в будинку затишної, комфортної обстановки. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

Бажано відновити перервані ділові та особисті контакти. Здається, ви даремно розсталися з важливою для вас людиною. Відчуйте, що ви самі відповідальні за все те, що з вами відбувається. Проблем на роботі майже не буде. У вихідні намагайтеся не звертати уваги на дрібні незручності заради досягнення важливої мети. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

Цей тиждень сприятливий для бігу з перешкодами, які вас не злякають. А коли все занадто спокійно, просто й гладко, чекайте підступу. Але ви зможете вибратися з болота поточних робочих проблем і зайнятися більш приємними особистими справами. У вихідні бажано не метушитися даремно та не брехати, а тим більше не давати порожніх обіцянок. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

Цей тиждень може виявитися доволі напруженим в емоційному плані, але вас будуть підтримувати друзі й близькі люди. Вам не варто піддаватися песимістичному настрою, женіть від себе похмурі думки. Постарайтеся не дозволяти проблемам позначатися на ваших відносинах з навколишніми, вони не повинні від цього страждати. У вихідні ситуація проясниться і зміниться на краще. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 2–8 березня