IPhone 13 Pro vs iPhone 13 Pro Max — чому про них всі говорять?

Promo
11.01.2022 12:30 Корисно
Айфони лінійки з порядковим номером 13 займають наразі топові місця у рейтингах обговорень та дискусій. Головне, про що хоче почути кожен фанат Apple: які головні вдосконалення у моделей iPhone 13 та чим відрізняються модифікації Pro?

IPhone 13 Pro Max — перший серед флагманів

Найсильнішою у лінійці стала модель iPhone 13 Pro Max. За характеристиками вона здебільшого співпадає з iPhone 13 Pro, але має значно більший екран — діагональ 6,7 дюйма. Для порівняння — iPhone 13 Pro має діагональ 6,1 дюйма. Тому її обирають користувачі, яким важливо отримати велике зображення та бачити кожну деталь.

Переваги серії Pro

Що стосується спільних переваг iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max, ось характеристики, за якими моделі обганяють iPhone 13 Mini та iPhone 13:

  • Технологія ProMotion, що оптимізує частоту оновлення зображення на екрані залежно від контенту. Для статичного контенту значення може понижуватися до 10 Герц, що значно економить заряд. Під час відтворювання відео частота підвищується до 120 Герц, що дає максимально плавну картинку.
  • Об’єм оперативної пам’яті збільшений до 6 Гб. Це дає моделям більші можливості при обробці даних.
  • Вміст внутрішнього сховища може сягати до 1 Тб (залежно від обраної версії).
  • Додаткове ядро графічного процесора прискорює роботу з медіаконтентом.
  • Три камери (проти двух у iPhone 13) дають користувачам надширокі можливості під час створення фото та відео.
  • Датчик LiDAR, що покращує точність фокусування камери.

Що змінилося у порівнянні з попередниками?

Якщо порівнювати моделі 13-ої лінійки з попередніми, можна сказати що Apple зробили ставки на продуктивність обробки даних та якість зйомки. Тепер техніка використовує процесор A15 Bionic, можливості якого дозволяють телефонам стати майже повноцінною заміною ігрової консолі. У той самий час, він оптимізує витрати енергії, тому моделі стали більш автономними. Наприклад, iPhone 13 Pro Max здатний до 28 годин програвати відео (офлайн) та до 95 годин прослуховувати аудіо. До 50% він зарядиться за 35 хвилин (20 Вт).

Дизайн залишився майже таким самим, головна зміна — модуль камер за задній панелі. Камери отримали нові режими ночної зйомки та кінорежим, що дозволяє автоматично встановлювати фокус на головному об’єкті композиції, розмиваючи фон.

Всі ці деталі дозволяють назвати айфони лінійки 13 найпотужнішими серед існуючих. Це вибір користувачів, які прагнуть залишатися в тренді!