Керамічна плитка та умивальник із тумбою для ванної: рекомендації щодо вибору

Promo
25.11.2021 15:22 Корисно
Для обробки ванної кімнати широко застосовується кераміка. Вона буває для стін та підлоги, представлена багатим вибором колекцій на будь-який смак. Для неї характерна вологостійкість, міцність та надійність, практичність та гігієнічність, довговічність та екологічна безпека.

Великою популярністю користується польська керамічна плитка в Києві від відомої компанії «Cersanit». Вона активно розвивається та постачає свою продукцію по всьому світу, гарантуючи європейську якість, унікальність колекцій та оригінальність. Асортимент постійно розширюється, що дозволяє задовольнити споживчий попит. Доставка оперативна, передбачено сервісне обслуговування на найвищому рівні.

Кераміка для ванної: поради щодо вибору

Кераміка широко використовується у ванній кімнаті для облицювання стін та підлоги. При покупці варто звернути увагу не лише на популярність бренду та вартість, а й інші фактори. До них відносять таке:

  • цільове призначення (стіни, підлога);
  • форма (квадрат, прямокутник, мозаїка, нестандартна конфігурація);
  • розміри;
  • колір та стиль;
  • тип поверхні (матова, глянсова, рельєфна).

Плитка для санвузла повинна відповідати суворим вимогам якості та безпечної експлуатації. Вона повинна бути вологостійкою, міцною, екологічно безпечною, неслизькою, стійкою до стирання та вигорання. 

Для стін оптимально підійде настінна плитка з будь-якою поверхнею, при цьому важливо правильно підібрати колір, враховуючи площу приміщення. Для підлоги кераміка повинна бути неслизькою, матовою, міцною та стійкою до передчасного зносу. Оптимально купувати керамограніт або клінкер із третім класом зносостійкості.

Глянцева кераміка виглядає яскраво та ефектно, але на її блискучій поверхні помітні краплі води та забруднення. Тому й доглядати її необхідно регулярно. Матова не блищить, на ній менше видно сліди, але доглядати за нею потрібно ретельно.

Вишукано виглядає рельєфна плитка, але вона коштує дорожче за звичайну, та вимагає професійного укладання. Форма та розмір підбираються виходячи з площі санвузла, оскільки від цього залежить збільшення чи зменшення простору.

Тумба з умивальником: як вибрати?

Вибираючи умивальник з тумбою Церсаніт, варто ознайомитись із запропонованими моделями. Вони відрізняються матеріалами виготовлення, розмірами та кольором, місцем встановлення та способом кріплення.

Для виготовлення використовуються різні матеріали, серед яких плитні МДФ та ЛДСП, камінь, пластик, загартоване скло та ін. За місцем встановлення розрізняють кутові та прямі моделі, які встановлюють уздовж стін.

Також умивальник може бути накладним або врізаним, та бути єдиним цілим. Особливим попитом користуються підвісні моделі, вони виглядають елегантно та акуратно. Вони повинні кріпитися лише до капітальної стіни, щоб витримувати вагу всієї конструкції.