Lada Vesta SW Cross доступна харків’янам: основні відмінності цієї моделі

Promo
24.09.2020 15:06 Корисно
Кросовери Lada Vesta SW Cross буквально з моменту виходу викликають суперечки.

Кросовери Lada Vesta SW Cross буквально з моменту виходу викликають суперечки. Чим же вони відрізняються від попередників – універсала і седана, крім пластикового обвісу і яскравого оранжевого кольору, який вибрали для своєї новинки розробники? Розглянемо характерні особливості Lada Vesta SW Cross, які допоможуть зорієнтуватися під час купівлі.

Відмінні риси

Навколо нового універсала від Lada ходило безліч чуток ще до його презентації на ринку. Коли машину представили, питань стало більше. На перший погляд вона не відрізняється від звичайного універсала SW, проте всі, хто вже встиг купити новинку, відзначають її особливості:

1. Пластиковий обвіс. Він захищає бампери, арки і пороги від подряпин і відколів, які утворюються під час їзди по гравійній дорозі.

2. Рейлінги. На даху встановлено 2 дуги для верхнього багажника.

3. Колір. Як згадувалося вище, він оранжевий, але це не зовсім ноу-хау компанії Lada, у точно такому ж оформленні представлена Kalina Cross.

4. Кліренс. У звичайного універсала і седана цієї лінійки дорожній просвіт становить 178 мм. У кросовера – 203. Добитися різниці вдалося завдяки модернізації підвіски і встановленню великих коліс (на литих дисках 17'').

5. Жорсткість кузова. Вона підвищена у SW Cross. Посприяли цьому додаткові підсилюючі елементи.

6. Висота. Кросовер перевершує універсал на 15 мм.

7. Гальма. На кросовері вони дискові задні, а на седані – барабанні, встановлені спереду.

8. Зовнішня кнопка відкривання багажника. Тепер ще на Lada Vesta закривається люк бензобака, встановлена інша антена.

Якщо говорити про більш глобальні зміни, то їх немає. Двигун на кросовері той же, що і на інших «Вестах». Він бензиновий на 1,6 або 1,8 л. Ще на SW Cross не реалізований повний привод, який розбурхує фантазію багатьох фанатів автомобілів ВАЗ. Однак і ціна в підсумку нижча, у чому є шанс переконатися особисто, якщо дізнатися, скільки коштує у офіційного представника Лада в Харкові. Купити машину можна в салоні «Харківський Автоцентр», де доступні всі нові моделі від виробника, включно із SW Cross.

Переваги купівлі в офіційного дилера

Купівля нового автомобіля – завжди хвилюючий процес. Щоб унеможливити ризики, вибирати потрібно максимально надійні умови. Забезпечити їх може тільки офіційний дилер.

В Україні це Корпорація «УкрАВТО». У мережі салонів можна не тільки підібрати нову Lada, а й оформити кредит на машину, отримати послуги страхування. Своїм клієнтам «УкрАВТО» пропонує тільки найвигідніші та надійні умови.