Минай провів чистку: далі без Кобіна

01.10.2021 10:30 Корисно

Кобіну вказали на двері і тепер клуб шукає нового наставника. У чому причина різкої втрати довіри президента Миная до досвідченого фахівця. Де шукати заміну.

Невдача в рівному матчі

Рахунок відставок в УПЛ поповнив "Минай". Неможливо зберегти свій пост Кобіну. Невтомний Василь поступився в принциповому протистоянні "Львову". Невдалий результат домашнього протистояння викликав лють у президента клубу. Валерій Пересоляк, глава "Миная", сподівався на перемогу. Тому президент з перших хвилин матчу вів себе нестримано, підганяючи футболістів. Матч викликав інтерес у любителів ставок на результати футбольних протистоянь. У пошуку букмекерської контори з вигідними котируваннями капери зверталися на сторінки порталу Мета.ua. Експерти популярного сайта регулярно досліджують роботу БК і викладають у загальний доступ незалежні огляди. Нещодавно фахівці вивчили БК favbet і склали огляд.

Валерій Пересоляк, глава "Миная", напевно знав розклад сил. Тому президент з перших хвилин матчу вів себе нестримано.

Cумний результат

"Львів" володів ініціативою зі стартового свистка. Навіть забили гості першими – на 20-й хвилині Якимець елегантно залишив без шансів кіпера господарів Кучера. Господарі кілька стрепенулися, і під кінець тайму Байдаєв зрівняв рахунок.

Фанатам "Миная" здалося, що гру можна переламати, і вони чекали початок другої половини гри з надією. Але той балаган, який вони побачили на полі в футболках улюбленої команди, насилу нагадував футболістів.

Господарі не змогли віддати два - три точних паси, щоб не допустити елементарну помилку. На їх фоні гості зі Львова здавалися зразком порядку. Вони максимально наситили середню лінію і регулярно турбували Кучера. Вже під кінець десяти хвилин другого тайму бразильський талант Чину різко пробив по воротах "Миная" і влучив у незахищений кут.

Рахунок 1:2 повністю відображав те, що відбувалося на полі. "Львів" контролював підходи до своїх воріт, звівши до мінімуму небезпечні моменти. На вирішальний штурм Кобін своїх підопічних завести не зміг.

Поразка відправила команду на 15-те місце в першості, тому звільнення напрошувалося. Емоційний Пересоляк не став тягнути і негайно розрахував Кобіна. Після зустрічі десятого туру в нового наставника команди буде час прийняти справи. Клубам УПЛ випала пауза на десять днів через поєдинки національних команд.

Поки Пересоляк утримується називати ім'я нового наставника, але консультації з кандидатами йдуть активно.