Основні рекомендації для успішного ремонту ванної кімнати

Promo
27.12.2021 10:50 Корисно

Ремонт у ванній кімнаті – масштабна подія, навіть незважаючи на невеликі габарити приміщення. Для того щоб він не розтягнувся надовго, необхідно дотримуватися певних рекомендацій і дотримуватися послідовності етапів хоча б приблизно.

Як підготуватися до ремонту

Перед тим, як приступити безпосередньо до роботи, необхідно вжити всіх заходів для того, щоб будівельний бруд не розносився в результаті по всьому житлу. Так набагато легше робитиме прибирання. Для цієї мети підлога в суміжних приміщеннях слід закрити поліетиленом, а дверні отвори - пологом, враховуючи, що будівельний пил утворюється в досить великому обсязі при демонтажі старої кахельної плитки, і дуже швидко проникає у всі приміщення, осідаючи на всьому поспіль.

Головні правила демонтажу

Перший етап ремонту передбачає демонтаж всього, що планується замінити у процесі ремонту. Вважається, що це найважча робота і виконувати її краще в респіраторі. Для початку кімната звільняється від ванни та умивальника, знімаються всі змішувачі, і лише після цього можна приступити до руйнування старої плитки зі стін та підлоги. На поверхнях залишається гладкий шар старої фарби, на яку було нанесено плитку. Його можна не знімати, досить просто виконати кілька дрібних насічок сокирою – за них і чіплятиметься свіжий плитковий клей і нова плитка у ванну кімнату.

Після ліквідації старих облицювальних матеріалів поверхні слід оглянути на наявність цвілі та грибка, та вжити певних заходів щодо їх усунення.