Особливості при міжнародних перевезеннях великовагового вантажу

Promo
29.06.2021 16:53 Корисно

Перевезення великовагового вантажу вимагає дотримання ряду правил. Необізнаному підприємцю організувати цей процес вкрай важко. Все тому, що необхідними навичками і знаннями законів володіють не всі.

Щоб процедура вантажоперевезення пройшла гладко, її краще довірити фахівцям УкрВіпСервіс. 

Переваги вантажоперевезень з УкрВіпСервіс

УкрВіпСервіс - логістична, митно-брокерська компанія, яка багато років бере на себе процеси, пов'язані з ЗЕД. Транспортування, підбір транспорту, логістику, експедирування і навіть митне оформлення. Це дозволяє учасникам ЗЕД заощадити час і кошти.

Якщо товар під контролем надійних фахівців УкрВіпСервіс, то він безперешкодно і своєчасно пройде митницю. Простоїв і штрафів точно вдасться уникнути.

Також в УкрВіпСервіс вас чекає:

•    детальна консультація;
•    допомога в зборі та оформленні документів;
•    транспорт надійних контрагентів;
•    логістичний маршрут в будь-яку точку світу;
•    супровід комерційного вантажу.

Відповідно до митного законодавства, офіційні митно-брокерські компанії перевозять комерційний вантаж через митницю на пільгових умовах. Це істотно полегшує і прискорює процедуру.

Особливості при перевезенні великовагового вантажу

Негабаритні, великовагові вантажі можна перевезти не кожним видом транспорту. Саме тому морська доставка - https://www.uvs.in.ua/morskie-gruzoperevozki/ один з найоптимальніших способів.

Вантажопідйомність судна дозволяє перевозити автомобілі, водний транспорт, великі партії будівельних і ремонтних матеріалів, сантехніку, електроніку, текстиль. Для кожного типу вантажу є спеціальна тара - контейнери, платформи.

Зрозуміло, це не найшвидший вид доставки, проте оптимальний за вартістю. Більшість комерційних вантажів з США, Канади, Китаю та інших країн потрапляють в Україну саме морським шляхом.

Який транспорт вибрати для транспортування великогабаритного вантажу?

Море - не єдиний спосіб вантажоперевезення. Якщо говорити про наземний транспорт, то залізничний також допомагає впоратися із завданням. Цей тип перевезення дозволяє відправляти насипні, наливні та навіть небезпечні вантажі по континенту. Залізничні вантажні перевезення беруть участь в мультимодальних маршрутах - коли доставка одним видом транспорту неможлива.

Що стосується тентованих фур, то їх вантажопідйомність - 22 тонни. Транспортування товарів в межах цієї ваги часто здійснюється фурами з ближнього зарубіжжя. Автотранспорт також бере участь в мультимодальних маршрутах.

Щоб не вникати в нюанси, багато підприємців вважають за краще передати завдання компанії УкрВіпСервіс. Поки фахівці на професійному рівні займаються перевезенням і оформленням товарів, у власників бізнесу звільняється час для вирішення інших, не менш важливих питань.