Їдемо до Польщі: чому з You line – краще

Promo
Фото: y-line.com.ua Фото: y-line.com.ua
Польща – один з напрямків, яким зараз українці найчастіше вирушають за кордон. Тому дістатися до неї зручно, швидко та безпечно під час війни – це одне з головних питань для тих, хто вирішив евакуюватися на час холодної зими, або для тих, кому потрібно їхати за кордон у справах.

Зараз з України не можна дістатися до Польщі тільки літаком, усі інші способи: потягом, автобусом та навіть пішки – працюють. Але зважте на те, скільки часу автобус може простояти на кордоні, а ще той факт, що пішохідний перехід в обох напрямках зараз працює тільки в Шегині, і яка там буде черга – ніхто заздалегідь не скаже. А ось на таксі You line, яке здійснює зокрема і міжнародні перевозки, ви можете зробити це набагато комфортніше. Про міжміське таксі  You line ви можете дізнатися тут:  y-line.com.ua/ru/ .

Чому для поїздки до Польщі варто обрати міжміське таксі You line?  Ось статистика: станом на 18 грудня з 24 лютого цього року кордон з Польщею перетнули 8,5 мільйона громадян України. За останній місяць ця кількість складає майже 700 тисяч осіб. Тільки за один день 18 грудня до Польщі в’їхало 24,5 тисячі.  До речі, у зворотному напрямку за цей же день кордон з Польщею перетнуло 34,5 тисячі осіб. 97 відсотків усіх, хто виїхав з України, – це жінки з дітьми. 

А тепер поміркуємо: жінка, діти, валізи, іноді ще й домашній улюбленець – і чужа країна, незнайомі місця. Без знання іноземної мови, навіть польської, у стресі, навіть за допомогою волонтерів не завжди можна розібратися, як дістатися до того місця, яке потрібно. Добре, якщо це велике місто або аеропорт, а якщо це невелике містечко або село? Міжміське таксі You line може доставити вас, як кажуть, від порога до порога – набагато швидше, без зайвих клопотів, без стресів.

Хтось скаже: для цього ж, мабуть, потрібні всі гроші світу! Розцінки на поїздки можна уточнити на сайті You line за посиланням    y-line.com.ua/ru/sity_page/transfer-v-polyshu/, але взагалі по Україні ціна за кілометр складає 16 гривень, по території Польщі – 0,75 євро. А тепер порахуємо: якщо ви  братимете три  квитки для себе та дітей старше 5 років, припустимо на потяг Київ – Перемишль або Київ – Хелм (до яких ще треба дістатися, до речі, а це теж час та гроші), а потім ще пересаджуватися на автобуси чи потяги по території Польщі – то виходить не набагато дорожче. Якщо ви добре орієнтуєтесь у Польщі, то можливо замовити міжміське таксі You line тільки до кордону. 

Якщо ви вирушаєте у подорож кількома родинами, то на сайті You line  можна замовити оренду або мінівен на 7 осіб чи мінібус на 23 людини з водієм.

Додамо до цього, що транспортні засобі компанії You line  – надійні та комфортні, водії – ввічливі й високопрофесійні, а сайт компанії зроблений таким чином, що можна легко зорієнтуватися та знайти всю потрібну інформацію. І – до речі, навіть якщо замовлена заздалегідь поїздка не може з якихось причин відбутися, це вас ні до чого не зобов'язує – варто тільки зателефонувати в диспетчерську та відмінити замовлення.  

 

 

 

Автор: Ірина Мнішек