ПриватБанк та Mastercard пригощають своїх клієнтів у кращих закордонних ресторанах

Promo
05.10.2018 14:25 Корисно
фото: ПриватБанк фото: ПриватБанк

Шестеро клієнтів ПриватБанку відправляються на вечерю до Рима, Тель-Авіва, Тбілісі та Познані.

Завершилася акція ПриватБанку та Mastercard «Столик вже заброньовано!». Шість переможців — клієнтів ПриватБанку з різних куточків України відправляються на вечерю до Рима, Тель-Авіва, Тбілісі та Познані.

Все, що потрібно було зробити для участі в акції, — протягом останніх двох місяців придбати через ПриватБанк авіаквитки та розрахуватися за них картками Mastercard.
Харків’янин Олександр Артюкович поєднає приємне з корисним. Один з днів відрядження до Польщі він завершить вечерею на 250 доларів США у кращому ресторані Познані. Олександр навіть не знав, що, купуючи квитки на літак, бере участь у цієї акції. Про свій виграш дізнався вже за фактом після дзвінка свого персонального банкіра.

— Я із ПриватБанком вже більше 10 років, — розповідає Олександр. — З ним вирішую всі особисті та виробничі фінансові питання. Приємно, що банк, крім ефективного виконання своїх прямих функцій, ще і таким чином підтримує та заохочує клієнтів. Я і члени моєї родини беруть участь у програмі винагород Rewards.privatbank. Мої знайомі та колеги вже вигравали приємні та корисні подарунки. Ось настала і моя черга! А останнім часом я став фанатом індивідуального обслуговування у ПриватБанку. Раніше навіть не підозрював, як може полегшити життя персональний банкір.

Стати учасником акцій та різноманітних заохочувальних програм ПриватБанку дуже просто. Достатньо замовити платіжну картку та розраховуватися нею за товари та послуги. Ніяких додаткових витрат чи дій робити не потрібно. Часто не треба навіть реєструватися. Кожного року сотні клієнтів ПриватБанку таким чином виграють або заробляють бонусами приємні подарунки, серед яких: сучасні гаджети, корисні речі для відпочинку та дому, закордонні подорожі.