Що подарувати чоловікові на Новий рік

20.11.2019 10:46 Корисно
Фото: pixabay.com Фото: pixabay.com
Універсальним подарунком для чоловіка на Новий рік може стати сумка або рюкзак.

Переглянути асортимент якісних та стильних чоловічих сумок для дідуся, батька, брата, коханого, друга чи колеги пропонуємо на сайті SuperSumka.

До офіційного і класичного стилю в одязі відносять чоловічі портфелі. Зараз не лише офісні працівники чи керівники відділів можуть дозволити собі портфель, аби підкреслити високий статус. Цей тренд стає популярним серед молоді. Окрім суворих чорних портфелів з натуральної шкіри гладенького покриття, SuperSumka пропонує вироби з пулупу. Цей вид шкіри характеризується тим, що на його поверхні гарно помітний ефект штучного зношення. Іншими словами, під час носіння, розтягненні пулупа, він стає більш світлим.

Гарним подарунком для чоловіка-мандрівника стане дорожня сумка. Сумки на тканинній основі або зі штучної шкіри з наплічними ременями чи без них дозволяють перерозподілити навантаження. SuperSumka пропонує моделі оснащені якісною bluetooth-колонкою, яка не дасть сумувати в дорозі.

Для повсякденного використання краще подарувати так звані міські моделі рюкзаків. Завдяки тканинній основі рюкзаків перед покупцем постає широкий вибір кольорової гами. Так, ви зможете підібрати улюблений відтінок людини, якій хочете зробити подарунок. У багатьох моделях є спеціальний отвір для виходу шнура для навушників. Серед рюкзаків також вирізняють однолямочний. Він підійде для тих, хто віддає перевагу носити рюкзак на одному плечі.

Спортсменам та любителям носити з собою поменше речей, варто обирати між барсеткою та сумкою на пояс. У них можна помістити найнеобхідніші речі та не перевантажувати себе габаритними розмірами. Поясні сумки часто носять не лише на поясі, їх можна вішати через плече, фіксуючи саму сумку на грудях чи під пахвою. Таку поясну сумку у суспільстві називають: кондукторка, кишеня чи бананка.

Особливу увагу при виборі чоловічої сумки звертайте на зручність ручок і наплечного ременя (вони повинні бути достатньо широкими і м'якими). Якісна фурнітура (блискавки, заклепки, карабінчики, кільця та інше) гарантуватимуть зносостійкість виробу. Не забувайте перевірити внутрішні відділення та підкладку (вона повинна бути акуратною, а шви – з рівними рядками).

Читайте також: Де зустріти Новий рік: ТОП-5 місць в Україні