Сонцезахисні окуляри: від сонця для стилю

Promo
29.07.2021 17:05 Корисно
Кожен, хто слідкує за модою та здоровим зором має такого роду аксесуар у своєму арсеналі та не з’являється без нього на вулиці не тільки влітку, а у всі сонячні дні року. В цій статті ми хочемо розглянути їх під призмою моди та актуальності, та поділитися інтернет-магазином, у якому чималий асортимент і повсякденних, і спортивних варіантів.

Класика, яка полонила серця всіх модників ще у 90-ті разом із розвитком кіноіндустрії — авіатори. Саме тоді їх активно почали демострувати у сценічних образах акторів кінострічок, що і стало першим поштовхом до їх масової затребуваності серед молоді та прихильників артистів. Модель універсальна: лінзи-капельки, тонкі дужки, різнобарв’я відтінків дозволяють кожному підібрати варіанти незалежно від форми обличчя та тону волосся. Чудово виглядають в образах як класичного, так і кежуального спрямування.


Вайфарери — сонцезахисні окуляри , які трохи відрізняються формою оправи. Вона дещо товща, ніж в попередньої версії, та має прямокутну форму. Частіше їх можна зустріти у стрітових аутфітах, проте дехто доповнює ними і ділові образи, що красиво перекликається з чіткими лініями костюма. Не радимо носити їх разом з романтичними сукнями. Підберіть до них “лисички” — оправа витягнута до верхнього краю, звідки і пішла назва. В більш холодну пору їх можна використовувати зі стриманими плащами та пальто.


Де придбати окуляри від сонця?

Ми радимо зазирнути на сайт MD Fashion, мультибрендовий онлайн-магазин, який представляє продукцію від відомих світових брендів, серед яких легко знайти вказані вище формати, а також придивитися спеціалізовані товари для занять спортом. В каталозі представлено вироби для чоловіків, жінок та дітей з різними ракурсами продукції та її детальним описом, що дозволить зрозуміти і її цільове призначення, і рівень захисту від ультрафіолету, котрий відмічено характерною позначкою “UF” та самим значенням. Переходьте, обирайте, бережіть свій зір та підтримуйте трендову сторону.

Автор: Олександр Томін