Сучасна пластична хірургія: ідеальна естетика образу

Promo
26.08.2021 16:40 Корисно

Досягти внутрішньої гармонії, набути впевненості в собі складно без красивих пропорцій, форм тіла, ідеальної шкіри.

Інноваційні оперативні методики, високотехнологічне обладнання дозволяють відновити естетику тіла, виправити косметичні дефекти, наслідки травм і максимально усунути вікові зміни. Консультація у пластичного хірурга з високою кваліфікацією і достатнім досвідом дозволить об’єктивно оцінити параметри тіла, виявити проблеми, які насправді потребують розв’язання, і підібрати індивідуальну стратегію ведення пацієнта.

Пластична хірургія на сучасному етапі: можливості та актуальні пропозиції

Пластична галузь хірургії націлена на виправлення, ліквідацію вроджених або набутих косметичних дефектів, тих змін у зовнішності, які не дозволяють людині відчувати себе комфортно, направлена на підвищення якості життя.

Операції такого формату бувають:

  • реконструктивними (усувають недоліки органів, тканин, відновлюють їх функції);
  • естетичними (покращують зовнішній вигляд).

Перші відомості про спроби змінити зовнішність збереглися ще з часів Давнього Єгипту, Індії. Проведення нескладних відновлювальних втручань датується початком III тис. до н. е. Етап стрімкого розвитку науки стартував у 60-70-х рр. минулого століття. Зараз естетичні операції, які проводять для підвищення якості життя, превалюють над невідкладними. Висока ефективність роботи фахівців досягається завдяки впровадженню в практику передових технологій, зокрема ендоскопічних. Одними з найбільш частих втручань вважають ринопластику, фейсліфтинг, маммопластику, ліпосакцію.

Естетична пластична хірургія в Києві розвинена на дуже високому рівні. Топові позиції займає мережа медичних установ «Гармонія здоров’я». Досвідчені фахівці допоможуть нівелювати вікові зміни, наслідки травм, досягти бажаної естетики тіла. У клініці застосовуються сучасні підходи, малоінвазивні техніки, новітнє обладнання та матеріали від світових брендів. Також практикуються перевірені ін’єкційні методики, які допоможуть удосконалити вигляд, призупинити вікові трансформації.

Консультація у пластичного хірурга: важливі аспекти

Профільний фахівець з високою кваліфікацією проведе об’єктивний моніторинг стану пацієнта, на професійному рівні визначить доцільність втручання, оцінить ризики і ступінь позитивного результату. Вирішальне значення для успішної корекції зовнішності, усунення вроджених вад має вибір перевіреного медичного закладу, уточнення кваліфікації лікаря, відгуків про рівень його роботи.

Консультація пластичного хірурга рекомендується в таких випадках:

  • наявність естетичних недоліків, які викликають емоційний дискомфорт;
  • набуті косметичні дефекти (шрами, рубці, необхідність корекції форми обличчя, зміщення носової перегородки тощо);
  • вроджені аномалії (зовнішні недоліки обличчя, кінцівок, порушення жування, ковтання, артикуляції). Дуже важлива своєчасна діагностика, лікування подібних проблем у дітей.