Паралімпіада 2020: харків’яни здобули 2 срібла та бронзу

26.08.2021 14:07 Спорт
Станом на 26 серпня у Токіо харківські паралімпійці вибороли три медалі: срібло – у змаганнях з вільного плавання та жіночої шаблі, бронзу – у фехтуванні на візках.

Нагадаємо, першу медаль для України 25 серпня здобула харківська фехтувальниця Євгенія Бреус. Далі переможну естафету прийняв харків’янин – Максим Кріпак. У змаганнях з плавання на дистанції 50 метрів вільним стилем у категорії S10 наш атлет виборов срібло для національної паралімпійської збірної.

Ще одне срібло подарувала Україні Олена Федота. В індивідуальних змаганнях з жіночої шаблі в категорії B харків’янка дійшла до фіналу, проте поступилась з рахунком 15:7 на користь китаянки.

Наразі українська збірна посідає 4 місце за загальною кількістю медалей та 7-ме – за кількістю золотих, здобувши 8 медалей: 1 золота, 6 срібних та 2 бронзові медалі.
Крім того, ще тривають змагання з настільного тенісу, де представляють Харківщину Марина Литовченко та Наталя Косміна.

Автор: Микита Гузенко