Терміновий ремонт iPhone 13 Mini — де можна замовити

Promo
02.05.2022 17:27 Корисно
Фото: pocket-lint.com Фото: pocket-lint.com

iPhone 13 Mini — смартфон, з яким закінчується епоха маленьких айфонів. Більше Apple випускати їх не буде, оскільки більшість користувачів віддають перевагу великим дисплеям. Але що робити шанувальникам компактних пристроїв? Адже вони мають низку незаперечних переваг — їх зручно носити в будь-якій кишені, а керувати можна як зазвичай, однією рукою.

Варіант лише один — ремонтувати iPhone 13 Mini, у разі поломки, і продовжити ним користуватися. Запасу потужності та можливостей достатньо, щоб смартфон був актуальним ще не один рік. Але куди звернутися, щоб його відремонтували швидко, адже розлучатися зі своїм смартфоном буває важко навіть на годину?

Розв’язанням проблеми є послуга терміновий ремонт, яку надає СЦ iFix у м. Київ. Скільки часу при цьому займає ремонт? Усе залежить від того, наскільки серйозна поломка. У середньому ремонт у цьому сервісному центрі триває трохи більше 20 хвилин.

Чи є можливою така швидкість ремонту? Максимально швидко обслуговувати клієнтів сервісному центру допомагають кілька факторів:

 1. передове обладнання, одне з найкращих у столиці;
 2. досвід та кваліфікація майстрів;
 3. наявність деталей на власному складі.

Переваги сервісного центру iFix

Швидкість ремонту, звичайно, є важливим фактором вибору сервісного центру, але не єдиним. Насамперед користувачів зазвичай цікавить вартість, особливо в умовах кризи. Ціни на ремонт iPhone 13 Mini  більш ніж прийнятні. До того ж за бажанням часто можна знизити вартість ремонту, обравши не оригінальні деталі для ремонту, а якісні репліки, які пропонує СЦ.

Ще одне важливе питання — якість ремонту. У цьому плані також можна не перейматися. IFix — компанія, яка працює не один рік і є мережею сервісних центрів, розташованих більш ніж у десяти різних районах Києва. Про якість обслуговування свідчать бездоганна репутація та безліч позитивних відгуків.

Зрозуміло, якість ремонту підтверджується великою гарантією, яка стосується як роботи спеціалістів, так  і всіх використаних під час ремонту деталей. Але і на цьому переваги компанії не закінчуються. Також виділимо кілька інших важливих моментів:

 1. майстерні СЦ розташовані біля станцій метро, ​​що спрощує доставку поламаного смартфона;
 2. фахівці безкоштовно здійснять діагностику смартфона на програмному та апаратному рівні при замовленні ремонту;
 3. фахівці компанії усунуть не лише апаратні поломки, а й проблеми, що виникли на програмному рівні.

Ремонт iPhone 13 Mini у СЦ iFix

Ви можете звернутися до iFix з будь-якою проблемою, яка виникла з вашим смартфоном. Вона буде усунута найближчим часом, незалежно від ступеня серйозності поломки. Як правило, власники iPhone 13 Mini приносять смартфон з такими проблемами, як:

 1. розбите скло екрана;
 2. пошкоджений дисплей;
 3. сильне зношування батареї;
 4. не працює роз’єм;
 5. проблеми з динаміками тощо.

Щоб замовити будь-який ремонт, достатньо лише залишити заявку на сайті сервісного центру.