ТОП-3 доступних набори LEGO Star Wars

Promo
18.01.2021 15:50 Корисно

Датська компанія LEGO встигла створити безліч наборів, але не всі вони доступні через високу цінову політику.

Якщо хочеться подарувати дитині або дорослому тематичний конструктор «Зоряні війни» від популярного бренду, а фінанси обмежені, пропонуємо звернути увагу на ТОП-3 LEGO Star Wars на АЛЛО або в іншому магазині.

LEGO Star Wars «Тисячолітній сокіл»

Цей конструктор, незважаючи на невисоку вартість, здатний подарувати приємні емоції від процесу складання. Він стане відмінною прикрасою кімнати для дитини або дорослого шанувальника «Зоряних воєн». У ньому присутня фігурка Хана Соло, а сам винищувач вміє стріляти. Складається зі 101 деталі, кожна з яких виконана з безпечного і якісного пластику.

LEGO Star Wars «Гармата Зірки Смерті»

Підійде для дівчаток і хлопчиків від 7 років. Складається з:

  • 159 деталей;

  • фігурки Обі-Ван Кенобі;

  • фігурки стрілка «Зірки Смерті»;

  • синього світлового меча Обі-Вана;

  • бластерного пістолета стрілка «Зірки Смерті».

Сама гармата здатна обертатися, регулюється за висотою й навіть відстрілює ракети. Цей конструктор відмінно поєднується з іншими колекціями за мотивами саги. Він може стати першим для дитини, щоб потім перейти до більш складних і дорогих. 

LEGO Star Wars «Бойовий набір: мандалорці»

Із цим набором вдастся створити невелику армію! У товарі присутні 102 деталі, він підходить для дітей від 6 років. Щоб спростити процес складання і освоїти збірку конструкторів LEGO в цілому, можна використовувати фірмовий інтерактивний додаток для смартфонів Building Instructions.

Конструктор містить 4 фігурки, модель оборонного зміцнення, а також спідер із подвійним шутером, який може відстрілювати шипи.