Розкіш і чарівність каблучки Пандора «Крила Ангела»

Promo
25.06.2020 17:23 Корисно
Поява прикрас Пандора викликала справжній фурор в ювелірному світі. Оригінальні браслети, основними елементами яких були шарми, буквально зникали з прилавків. Вони і зараз користуються чималим попитом.

Поява прикрас Пандора викликала справжній фурор в ювелірному світі. Оригінальні браслети, основними елементами яких були шарми, буквально зникали з прилавків. Вони і зараз користуються чималим попитом. На відміну від них та інших ювелірних прикрас цього бренду каблучки залишаються незмінними після їх створення, бо замінити шарм у них не уявляється можливим. Такий стан справ змушує ювелірів ретельно опрацьовувати кожну каблучку, щоб вона мала органічний вигляд поряд з іншою прикрасою відомого у всьому світі бренду.

Вироби зовсім не схожі на прикраси інших виробників. Вони помітно виділяються і вельми впізнавані своїм незрівнянним стилем. Особливо майстрам удається дизайн, в якому присутні квіти, які мають вигляд ніби живих. Дивлячись на каблучки, хочеться до кожної з них доторкнутися, відчути плавні лінії кожної, дізнатися, що вона означає.

Каблучка «Крила Ангела» достойна прикрасити жіночий пальчик

Будь-яка прикраса бренду Pandora варта уваги. Не стала винятком і каблучка «Крила Ангела», зроблена зі срібла 925-ї проби. Тонка ювелірна робота не залишається без уваги. Окрасою є кубічні цирконії і великий кольоровий кристал, який вставлений по центру виробу. Вони чудово поєднуються з металом холодного відтінку і виблискують у сонячних променях. Ця прикраса має низку переваг:

• високу якість виготовлення;
• витончений, стильний зовнішній вигляд;
• ексклюзивність;
• доступність.

Ця каблучка обов’язково знайде свою шанувальницю. Вона здатна відобразити індивідуальність, неповторність, підкреслити красу жіночої руки.

Кожна каблучка, виготовлене майстрами, має значення. «Крила Ангела» – не виняток. Вони символізують:

• рух, політ;
• одухотворення;
• добро;
• здатність відроджувати життя.

У всіх культурах крила вважаються символом духовності, їх достойні ті, хто пройшов довгий шлях, пізнаючи світ. Крім цього, вони символізують знання. Тому цю каблучку часто вибирають одухотворені особистості, які прагнуть всебічно пізнати духовний світ.

Безсумнівна перевага срібної прикраси полягає в тому, що вона органічно поєднується з будь-якими предметами гардеробу – хоч із джинсами з футболкою, хоч з вечірньою сукнею. У цьому її універсальність.

 Де її можна придбати

Каблучку «Крила Ангела» можна дарувати на будь-яке свято або просто так – своїй коханій дівчині. Придбати таку прикрасу найпростіше, це скориставшись послугою інтернет-магазину «Fragola». Потрібно просто покласти обраний товар у кошик і дочекатися телефонного дзвінка менеджера для уточнення деталей. Доставка здійснюється у всі населені пункти України. Детальна інформація про оплату та доставку знаходиться в спеціальному розділі. Вибирайте оптимальний для себе варіант і очікуйте найближчим часом вибрану каблучку.