Все, що потрібно знати про індустріальне масло І 40А

Promo
01.02.2021 11:19 Корисно

Індустріальне мастило І 40А відноситься до мінеральних нафтопродуктів, в складі яких відсутні присадки і добавки. Це робить базове масло оптимальним для використання в обладнанні і вузлах промислового призначення.

Як правило, такі агрегати не вимагають застосування мастил з антиокисними або антикорозійними характеристиками. Виробництвом І 40А займаються практично всі нафтопереробні підприємства, завдяки чому вартість продукту на ринку цілком доступна.

Використання якісного мастила забезпечує ефективне зниження тертя і зносу поверхонь на контактуючих одна з одною деталями. Достатня кількість речовини в системі дозволяє відвести тепло від механізмів тертя, запобігши їх передчасному зносу і руйнуванню. Крім того, мастило забезпечує якісний захист деталей від появи корозії. Масло сприяє очищенню поверхонь тертя від забруднень, а також виконує функцію ущільнювача.

Склад продукту і особливості використання

Основна область використання І 40А — антифрикційна:

  1. У вузлах і механізмах ковзання — направляючі.
  2. Ланцюгові редукторні пристрої і шестерні з мінімальним або середнім ступенем завантаженості. При високому тиску на поверхні з’єднань масло може видавлюватися з контактної зони.
  3. Зубчасті передачі в механічних трансмісіях верстатів та іншого аналогічного по конструкції обладнання, крім автомобільних коробок передач.
  4. Агрегати кочення: рейкові і профільовані направляючі для роликових платформ.

Крім того, індустріальне мастило знаходить широке застосування в гідравлічних системах. Використання речовини можливе в циліндрах керуючого обладнання за умови дотримання технічних вимог і стандартів виробників. Також мастило застосовується в силових гідравлічних установках. Це можливо тільки при відповідності допусків на механічне пошкодження складу І 40А.

Що стосується основи нафтопродукту, то її становить мінеральна мастило. Використання синтетики відповідно до технології виготовлення не допускається. Для очищення продукту застосовується селективний метод з зернистої нафтової сировини. Речовина відноситься до категорії легованих рідин, до складу яких не додаються активні хімічні або механічні присадки. Фактично це мастило можна назвати нафтовим дистилятом.

Якість рідини і її термін служби багато в чому залежать від складу і технології виробництва, яка визначає характеристики і чистоту продукту. Тому при необхідності покупки мастила, особливо, в оптових обсягах, рекомендується з усією відповідальністю підійти до вибору постачальника або виробника. Наприклад, за посиланням можна придбати якісну і недорогу оливу І 40А https://branel.com.ua/fuel/maslo-industrialnoe-i-40a.

Переваги масла

Для І 40А характерні такі переваги:

  1. Можливість взаємозамінності масла з іншими складами. При правильному підборі аналога характеристики залишаться незмінними.
  2. Довговічність. При необхідності термін експлуатації мастила може бути збільшений за рахунок додаткової фільтрації рідини. Для цього систему потрібно доукомплектувати фільтрами і очисними установками.
  3. Економічність. Цей продукт нафтопереробки є одним з найдоступніших на фоні конкурентів, для багатьох з яких характерні надмірні якості, які часто не потрібні, але включені у вартість.
  4. Відсутність добавок. Завдяки цьому речовина не схильна до розшарування. Якщо нормальні умови експлуатації не порушуються, навантаження відповідає нормі, то структура мастила старіє дуже повільно.
  5. Опірність окислення. Якщо до складу індустріального масла потрапляє трохи води, це ніяк не вплине на базові характеристики і якість нафтопродукту.

Крім того, І 40А володіє хімічним нейтралітетом. Це означає, що потрапляння мастила на гумові і пластикові деталі не викликає руйнування останніх.