Все, що потрібно знати про заставу перед орендою автомобіля

Promo
14.01.2021 13:20 Корисно

Прокатні компанії, які дають в оренду авто, надають послуги на певних умовах. Внесення застави – одна з них. Недостатньо показати документи, що засвідчують особу, і мати хороший водійський стаж. Клієнт зобов’язується внести певну суму, створити депозит напередодні оренди машини. Багато хто не розуміє, чому вони повинні оплачувати не тільки послуги, але і «заморожувати» свої гроші. Деякі просто відмовляються від оренди. Зазначимо, що дарма. Чому просять внести заставу, в якому випадку її час...

Депозит в оренді автомобіля як необхідність

Застава перед прокатом – це своєрідна страховка для компанії і клич клієнту бути відповідальним. Водій справно дотримується правил дорожнього руху і акуратніше поводиться з транспортним засобом, адже розуміє, що за кожну подряпину доведеться заплатити. Всі хочуть отримати назад повну заставну суму, а не її скромну частину. Орендодавець повертає гроші після огляду і діагностики авто, якщо немає претензій і дотримані прописані в договорі пункти.

Що покриває депозит?
1. Пошкодження машини.
2. Штрафи за порушення правил дорожнього руху.
3. Сильні забруднення.
4. Перевищення ліміту на пробіг.
5. Відсутність необхідної кількості бензину.

Застава перекриває непередбачені витрати, на які не поширюється страховка.

Клієнти, які дотримуються всіх пунктів договору, отримують повну суму. Відомі компанії ніколи не намагаються схитрувати, дорожать своєю репутацією. Актуальні пропозиції від перевірених фірм представлені на https://rentservice24.com/ua/ukraine/kiev, прокат авто в Києві та інших містах України можливий від 1 доби для тих, у кого є 2 роки водійського стажу.

На замітку: депозит – це максимальна сума, яку доведеться компенсувати в разі пошкодження ТЗ.

Корисно: скористатися страховим покриттям без надлишків, орендуючи авто, – завжди правильне рішення, навіть для досвідчених водіїв. Чому? Іноді нові габарити, маневреність, розгін та інші параметри ТЗ грають злий жарт, навіть найдосвідченіший водій помиляється і потрапляє в неприємну ситуацію. Однак страхове перекриття «не працює», коли навмисно завдали шкоди. У такому разі воно втрачає свою силу.

Інша корисна інформація

У кожній прокатній компанії – свої заставні умови. Найчастіше для кожного клієнта створюють депозит, гроші повертають відразу після повернення автомобіля і протягом певного періоду. Краще, звичайно ж, відразу отримувати всю суму назад, співпрацювати з компаніями з відповідними умовами.

Оптимально так: фахівці оцінюють стан авто = розблокування застави. Заставну суму заморожують на банківській картці клієнта, компанія не має доступу до грошей під час прокату. Компенсація здійснюється тільки після перевірки машини і виявлення серйозних забруднень у салоні, подряпин, пошкодження покришок та дисків, інше.

Наостанок скажемо наступне: ніколи не беріть в оренду машину у приватних осіб, особливо якщо продавець послуг пропонує «найсолодші» умови. В такому разі чекайте підступу, непередбачених матеріальних витрат та інших неприємностей. Краще шукайте машину на RentService24, там тільки є актуальні пропозиції від перевірених прокатних компаній.