Як вибрати якісну і безпечну штучну ялинку

Promo
03.12.2018 10:30 Корисно
Фото: ukrxoztorg.com.ua Фото: ukrxoztorg.com.ua
Весь асортимент штучних новорічних дерев розподіляється на штучні ялинки і штучні сосни.

Штучна ялинка — характеризується конусоподібною кроною. У ялинки гілки приховують стовбур і спрямовані вниз. Таке «дерево» має довгі шишки і короткі голочки.

Штучна сосна відрізняється овальною кроною. Її гілки не закривають стовбур і спрямовані вгору. У порівнянні з ялиною сосна має більш округлі шишки і пухнасту хвою за рахунок подовжених голочок. Через подовжених голок штучна сосна займає більше місця, ніж ялинка тієї ж висоти (в розпушеному і складеному виглядах).

Штучні новорічні красуні мають три різновиди конструкцій:

Ствольна — виріб розбирається на окремі гілки, які кріпляться за допомогою гачків до стовбура. Займає мінімум місця, ховається в спеціальний чохол, збирається за 5-10 хвилин;

Каркасна — «дерево» розділене на кілька секцій по лінії стовбура, гілки можуть згинатися, як спиці парасольки, збирається вона також за кілька хвилин;

Нерозбірна — це невеликі деревця, найчастіше настільні.

Штучні ялинки і сосни бувають різної висоти — від 1 до 5 метрів (1 метр, 1,30 метра, 1,5 метра, 1,8 метра, 2,10 метра, 2,30 метра 3 метри, 4 метра і 5 метрів) і різних видів: з полівінілхлориду (ПВХ), ліски і поліетилену.

Штучні дерева з ПВХ найбільш поширені, втім цей матеріал недовговічний. Такі «деревця» прослужать від 3 до 5 років. Вироби з ліски прослужать вам трохи довше —  5-7 років

Штучні ялинки і сосни з поліетилену можуть прослужити до 15 років. Дерево виготовляють з м'якого пластику, який розливають в спеціальні форми. Гілки деяких моделей вручну обвивають нитками, як правило, шовковими, що підвищує міцність і зовнішню привабливість, збільшує термін служби, втім і коштують вони дорожче.

Також штучні ялинки та сосни бувають різних відтінків зеленого — від світлих до темних. Наприклад, деревця можуть бути темно-зеленими з білим кінчиком, зелені з розпушеним кінцем натурально-зеленого кольору тощо. Існують «дерева» із вбудованим волоконно-оптичним або світлодіодним підсвічуванням.

Штучні дерева ні в якому разі не повинні віддавати різким хімічним запахом, що свідчить про токсичність і низьку якість ялинок. Купуючи штучне новорічне дерево, обов'язково запитайте продавця про сертифіката якості. У цьому документі має бути позначка про безпечність ялинки для здоров'я людини та підтвердження вогнетривких властивостей (в складі мають бути присутні антипірени).

Також перед купівлею треба ретельно оглянути зовнішній вигляд штучної ялинки. Пухнасту з м'якою хвоєю можна погладити проти росту, а жорсткі голки посмикати, щоб зрозуміти, чи щільно вони тримаються. Ще зверніть увагу на гілки — вони не повинні бути з загостреними кінцями, інакше є велика ймовірність поранитися.

Купити якісну штучну ялинку можна тут https://ukrxoztorg.com.ua/.