Який парник допоможе зібрати кращий врожай

Promo
14.12.2018 14:50 Корисно

Від морозу, агресивного сонця та від “задухи” рослини захистить агроволокно.

Багатьом з нас завжди хочеться мати в своєму раціоні набір “живих вітамінів” —  зелень та овочі. А ще краще, коли все це зі своєї грядки — додаткові гарантії того, що на стіл до вашої родини потраплятимуть безпечні та екологічно чисті продукти.

Щоб зібрати ранній врожай більшість, як досвідчених фермерів, так любителів городників використовують парники з агроволокна. Чому обирають парники саме з цього матеріалу?

Бо агроволокно - це екологічно чистий, міцний та водночас легкий матеріал, що має структуру мікропористої тканини (а це додатковий плюс — на матеріалі не створюватиметься конденсат). Саджанцям, що “сховані” в парниках з агроволокна, не страшні сюрпризи природи — до 7 градусів морозу, які вона в останні роки підкидає навіть в травні.

Агроволокно захищає не тільки від морозів, а від інших шкідливих для рослин факторів — від ультрафіолетового випромінювання та “агресивного” сонця, птахів тощо. Наприклад, плівка, яку також дехто використовує для парників, пропускає тільки світло і створює надлишкову вологість у парнику. Тобто рослинам в цьому випадку душно. А у випадку використання агроплівки в середині парника завжди зберігається комфортний мікроклімат.

При цьому агроволокно, не залежно від того мокре воно чи сухе, довго зберігає свою міцність. Зазвичай термін придатності цього матеріалу більше п’яти років. Щоб парник прослужив довше, потрібно правильно за ним доглядати: після закінчення сезону почистити від сміття та просушити від вологи. Взимку агроволокно потрібно зберігати в сухому і темному місті.

Зазвичай в комплектації парника з агроволокна йде й каркас, виготовлений з гнучких ПНД-труб, спеціальні кілочки для кріплення і кліпси для кріплення агроволокна в необхідному положенні. До речі, парники з агроволокна можна робити як повністю закритими, так і відкриті для провітрювання.


Будь в курсі

Агроволокно може бути двох кольорів — білим та чорним. Колір визначає властивості матеріалу. Так, чорне агроволокно повністю блокує сонячне світло. Тому його частіше за все використовують як матеріал, що мульчує. Чорним агроволокном зазвичай застеляють землю, а в пророблені отвори висаджують рослини. Укрита земля
«дихає», не пересихає, не розтріскується, і при цьому посадки повністю захищені від
бурьянів. Дуже часто використовуються одночасно обидва види агроволокна: чорним прикривається земля, а білим накривається вся посадка.


Найкращий вибір агроволокна для парників за посиланням
https://ukrxoztorg.com.ua/product_list